Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a Microsoft fiókom elfelejtett jelszavát?

Figyelt kérdés
Először is nem akarok újat regisztrálni, akkor nem írtam volna ki a kérdést. Az email címemet elfelejtettem, mármint amit alternatív email címnek állítottam be. Más visszaállítási lehetőséget meg a regisztrálás után nem állítottam be, csak az Authenticator alkalmazást, azóta pedig más telefonom van.

2017. szept. 14. 19:23
 1/5 anonim válasza:

"Más visszaállítási lehetőséget meg a regisztrálás után nem állítottam be"


Oké...


"azóta pedig más telefonom van"


Hogyha nem állítottál be más "visszaállítási lehetőséget" akkor mi köze van ehhez a telefonodnak?


De ha beállítodtad azt a visszaállítási lehetőséget hogy sms-ben tudj kérni egy kódot akkor tedd ezt!

2017. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem állítottam be ilyet, és olvasd el még egyszer a kérdést ha nem érted
2017. szept. 15. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg: [link]
2017. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem túl jó ötlet, szerintem, ha minden adatot helyesen megadnék (ha tudnék), akkor is azt az emailt küldeni, hogy sikertelen.
2017. szept. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!