Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyan videót feltölteni...

Lehet olyan videót feltölteni a youtube-ra amin segítséget kérek beteg kisfiam orvosi problémájára?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a videóra feliratoznám a SKRILL számlaszámomat és oda kérnék segítséget Amerikaiaktól, persze angol nyelven, csak nem tudom hogy ez legális e?

2017. okt. 5. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jogász, de én úgy tudom hogy ha nem akarsz magadnak jogi és adózási problémákat ebből akkor ezt inkábnb alapítványon keresztül szokták intézni az emberek. Emellett ez a videós módszer korán sem lenne annyira hatékony, hogy emiatt érdemes legyen ezzel foglalkozni. Én inkább más megoldást keresnék erre a célra. Amúgy maga a videó nem lenne szabálysértő.
2017. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg goFundMe?
2017. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltöltesz egy videót, amit nem tudsz promotálni, és lesz rajta 1 év alatt 50 megtekintésed. Ennél már az is célravezetőbb, ha Facebookon a problémával kapcsolatos nyílt csoportot hozol létre, abba meghívod a barátaidat, ismerőseidet, és kéred tőlük, hogy népszerűsítsék a bejegyzésedet. Természetesen a bejegyzésnek valami nagyon egyedinek és nyomon követhetőnek kell lennie, hogy meg lehessen különböztetni a többi csilliárd lájkvadász kamufelhívástól... szóval ha mindent összeadunk, szerintem is inkább alapítványon keresztül kéne próbálkozni.


Az pedig, hogy minden adomány adóköteles, gondolom, nem ismeretlen előtted. Teszem azt, kapsz egy nagyobb adományt, biztos lesz egy troll, aki névtelenül feljelent, ahogy az összes YouTube-videóst feljelenti egytől-egyig.

2017. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magánszemélyek közti ajándék 150 000 Ft-ig adómentes, csak akkor kell adózni, ha ennél többet küld egy ember. De tényleg nem túl jó ötlet a youtube, inkább én is az adománygyűjtő oldalakat javasolnám, meg a facebook-csoportot.
2017. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!