Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy és hol tudnék a NAV...

Hogy és hol tudnék a NAV netes felületén bankkártyával befizetni?

Figyelt kérdés
Remélem, jó kategóriában kérdezek. Van két hónapnyi TB tartozásom, ezt szeretném befizetni. Azt írja a levél, amit küldtek, annál a résznél, milyen módokon lehet rendezni a tartozást, hogy "tartozását az internetes eBEV felületen bankkártyás (VPOS) fizetéssel is rendezheti". Nekem ez lenne most a legjobb megoldás, és így szeretném rendezni a dolgot, de egyszerűen sehogy nem igazodok ki kellőképpen az eBEV felületen. Valaki csinált már ilyet vagy el tudja magyarázni, melyik menüpont alatt találom meg? Köszönöm előre is!
2017. okt. 7. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd meg udvariasságból, hogy ideteszed a linket. Lusták vagyunk...
2017. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* ! *
2017. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szolgáltatás használatához Ügyfélkapu regisztráció szükséges!
2017. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van ügyfélkapum, nyilván ott próbáltam, de mindegy... Nagynehezen sikerült megtalálni, ezért kár is volt ennyit gúnyolódni, srácok. =)


Ha esetleg valakinek hasonló problémája lenne:


Belépés után bal oldalon eBEV-szolgáltatás > elirányít egy másik oldalra, ott a menüben Szolgáltatások > Adószámla és pótlékadatok > Adószámla > az Adószámlával kapcsolatos korábbi lekérdezések alatt Új lekérdezés > nem kell kiválasztani semmit az adónemeknél, csak rákattintani arra, hogy Lekérdezés indítása > megjelenik egy sor a lekérdezésről a korábbi lekérdezések alatt > Hátralék információknál fogja írni, ha van tartozás, sor végén PDF-ben tételesen meg lehet nézni, miből ered, stb. > ha be akarod fizetni a hátralékot, akkor a sor alatt Fizetési adatok > átirányít az oldal az OTP fizetőfelületére, kártyád adatait beírod és mint a netes vásárlás, fizetsz. Kapsz e-mailben róla bizonylatot, pár munkanap múlva jóváírják, kész.

2017. okt. 8. 22:51
 5/10 anonim válasza:
100%
Köszönöm a kérdezőnek, hogy volt olyan rendes és megválaszolta a saját kérdését, így megspórolt nekem sok keresgélést ugyanis nekem is szükségem volt a keresett menüpontra.
2018. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyula Bokor válasza:
Én is köszönöm a kérdezőnek a választ!
2019. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mocsokviktor válasza:

Én is köszönöm!

Viszont ez az egész elektromos-közigazgatási rendszer, az egymást belinkelő, összehekkelt, érthetetetlen, illogikátlan menürendszerrel rendelkező weblapokkal, nagyon jellemző a mai állpotokra. Egy normális országban három kattintás az egész.Kíváncsi vagyok hány milliárdot lopkodtak ezekből is össze.

2019. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Verbai sándor válasza:

Hát ez nekem is sokat segített!

Főleg azért mert kiküldtek nekem visszamenőleg 2013 decembertől 2019 decemberig 519300ft, de itt az online oldalon ez még nem szerepel. Inkább megvárom. Nem szeretném elkapkodni. Nyilatkoztam hogy 2000 óta az USA-ban élek és csak ritkán jövök haza. (Sajnos van itthon ingatlan a nevemen, különben le@arnám)

Ott sem fizettem TB-t így nem tuok semmi bizonyítékot felmutatni. 20 év alatt kétszer voltam orvosnál. egyszer ott és egyszer itt magyarországon. Mind a kétszer flexből belepattant fémdarabot szesztek ki a szememből amiért zsebbe fizettem.

Ez van, befizetem bankkártyával ha megjelenik és befizethető lesz.

2019. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KriSama válasza:
Köszönöm a leírást. Nekem is sokat segített. Sok keresgéléstől kímélt meg.
2019. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is köszönöm a kérdezőnek!

Épp most fizettem be így a TB tartozásom, amúgy utaltam volna...

2019. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!