Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van rengeteg reklám,...

Hyoudou_Issei kérdése:

Mitől van rengeteg reklám, felugró ablak az adblock ellenére is?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az adblockot,hogy ne legyenek reklámok,de mostanában mindig ha rákattintok valamire,akármire,bead egy felugró ablakot,még ha netten félrekattintok akkor is.Nem szoktam megvárni mit ad be,csak kilépek,nagyon idegesítő,hogy minden kétszer tovább tart,mert először mindig ezt a szart kell kezelnem. Meg mindenhol ilyen piros zöld rezgő ablak van hogy új üzenetem van meg nyertem valamit hülyeség angolul.néha 4 is egymás mellett. Van adblockom,csináltam vírusirtást,nem talált semmit.Felugrott egyszer egy ilyen ablak,hogy nagyon lassú a gépem,tisztítsam meg különben összeomlik,de azt nem mertem letölteni,ami programot ajánlott,mert úgy gondoltam,hogy akkor vírus okozza az egész lassúságot,és ezért jön be ez a program,de mint mondtam,ekkor csináltam vírusirtást a gépemen,és semmi nem volt.Akkor meg mi ez? válaszokat nagyon köszönöm!

2017. okt. 8. 22:43
 1/7 anonim válasza:
Van egy elég nagy facebook csoport ahol lehet tanácsot kérni. Tele ilyen számtek b..ikakkal. Azt hiszed tudtak segíteni? Nekem is ilyen bajom van. Végül csináltam egy gyári visszaállítást vagy minek is mondják. Megoldódott egy két hónapra de megint kezdi
2017. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:

ADWCleaner fertőzés-eltávolító megvolt?

[link]


Adblock-Plus helyett uBlock Origin-t próbálnám még.

2017. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:

Nem is baj, hogy nem töltötted le a felugró ablak által ajánlott programot, de lehet hogy egy másik szoftver telepítésekor már fölkerült egy második ( harmadik, negyedik ? ) alkalmazás.

Különösen igaz ez akkor, ha a Next..., Next..., Next módszerrel telepítesz.

2017. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le merném fogadni, hogy van a gépeden uTorrent, KMPlayer vagy Daemon Tools.
2017. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utorrentel mi a baj?
2017. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Azon túl, hogy böngészőkbe épülő malware programokat telepít, tulajdonképpen semmi.
2017. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na bammeg. Kösz
2017. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!