Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltották YouTube csatornám....

Tiltották YouTube csatornám. Miért?

Figyelt kérdés
Rajzfilmből válogattam ki legjobb jeleneteket, amit egy ideig csináltam. Nem jelezte a YouTube, hogy szerzői jogos lenne a videó, hanem tiltotta. Miért tilthatta?

2017. okt. 8. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Rajzfilmből válogattam ki legjobb jeleneteket"
2017. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más is ezt csinálja már több éve mégse tiltják
2017. okt. 9. 00:18
 3/8 Argloss ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem mindenkit kapnak el vele nem azt jelenti, hogy szabad ilyesmit csinálni.

Gyorshajtással, lopással, de még gyilkossággal se bukik le mindenki.

2017. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj hogy csak letiltották.

Egy szerzői jog alatt álló mű, részleges felhasználása is büntetendő.

Ha nem lennének napi 1000 ilyen, és lenne ügyvéd kapacitásuk, milliós pert is kaphatnál.

2017. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nincs nálam a kristálygömböm, így nem látom az üzenetet, amit tőlük kaptál.
2017. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Ezt az uzenetett kaptam: Szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy a közösségi irányelvek ismételt vagy súlyos megsértése miatt az “xy” YouTube-fiókját felfüggesztettük.


A felülvizsgálat után meghatároztuk, hogy a fiókjában végzett tevékenység megsértette közösségünket

2017. okt. 9. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a háború és béke hosszával vetekedő felhasználási feltételek egyik pontját megsértetted...
2017. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na de melyiket? Nem is csinaltam semmi olyat:D
2017. okt. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!