Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a facebook...

Elfelejtettem a facebook jelszavam, és nem jön az e-mail címemre a kód?

Figyelt kérdés

Citromail-es e-mail címem van. Gépen be vagyok jelentkezve, de a telefonomról nem tudok. Mit csináljak?

A kód már kb. 2 hete nem jön.



2017. okt. 13. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd ki újra.
2017. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen a mailcímen regisztráltál? Levélszemét között nézted?
2017. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Citromail és Freemail is híres arról hogy nem képes minden levelet fogadni, egyszerűen nem kapod meg. Nem véletlenül kántálják itt minden ilyen témájú kérdésnél hogy töröld magad és használj értelmes szolgáltatót.


Velem konkrétan megesett hogy egy ismerős kérte a helyreállítást Citromail fiókra és sehogy nem kapta meg. Amikor átírtam Gmail-re akkor rögtön megérkezett. Ez nem a Facebook hibája, hanem a szenny e-mail szolgáltatóké.


Annyit tehetsz amit fentebb írtad: ha órák alatt sem kapod meg akkor kérd újra, és nézd meg a mappákat, ha bármilyen szűrőfeltétel be van kapcsolva (akár szolgáltató szintjén bepipálható hogy előszűrje a levélszemetet), akkor azt kapcsold ki.


Nem mellesleg ha a gépen automatikusan belép a böngésződ akkor meg van jegyezve a jelszó, különben nem léptetne be. A böngésző beállításaiban listázhatod a mentett jelszavakat.

2017. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Próbáltam már többször újrakárni, de semmi. Gépen pedig azt írja, hogy a facebook jelszó nincs elmentve.
2017. okt. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!