Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok visszalépni a...

Nem tudok visszalépni a Facebookba. Fiktív e-mail. Mit tehetnék? Segítség!

Figyelt kérdés

Nem tudom, mikor kapom vissza a regi fb-om, de mar teljesen kivagyok miatta... Leginkabb az oldalam sajnalnam (mar tobb mint 30 ezer like)

Egyebkent roviden az tortent,, hogy megszerettem volna valtoztatni a jelszavam es nem fogadott el vmiert ujat, de a regit se, holott azzal tudtam eddig belepni... aztan en hulye tesztbol kijelentkeztem, hogy mi van, es mar nem tudtam bejelentkezni... ez meg okes lenne, mert lehet kerni e-mailre vmi hatjegyu kodot, amivel azonosithatom magam, hogy en vagyok, de nekem itt olyan e-mail cimem van, ami egyebkent nem letezik, csak a fb-on. (Wat?!) Ez a cim egy @gmail.hu cim, amire akkor valtottam, amikor megvaltoztattam a regi freemailes cimem a fb-on. A biztonsagi kodot arra kuldenek el, de sehova nem kapom meg. Azota csinaltam ketto ugyanilyen neves gmail.hu-s e-mailt is, de semmi nem jon meg ra. Teszteltem a masik fb cimemen is, hogy elfelejtettem a jelszot es ujat kerek, azon a cimen viszont sms-opcio is van, ergo elkuldi sms-ben is a hatjegyu kodot, de a masik (lenyeges) cimemen csak a gmail.hu-s verzio van, amit nem tudok megnyitni. Irtam e-mailt a fb-nak, meg jelentettem rengetegszer, de csak varni tudok... a redszer valaszol, de csak automata gepi uzenetet... tobbfelekeppen probalkoztam mar, de egyelore semmi. Igy borzalmas... Jol megcsinaltam ezt. Raadasul a masik cimemen gmail.comos az e-mail is, siman megkapom ra a kodot, a masikon viszont lehetetlen, mert nem letezik a hu-s gmail cim. Hogy adhattam meg akkor anno olyat es hogy fogadhatta el a fb, ha nem is letezik?! Valaki valamit? Tippek, otletek? Megorulok.


2017. okt. 16. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régen akkor egyszerűen. Manapság azért kér az oldal email visszaigazolást. Próbálkozz telefonszámmal, ha adtál meg. Arra biztos küldenek valamit, nem tudom pontosan.
2017. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy a masik fb cimemen van opcio kod elkuldesere sms-ben, a lenyeges profilomnal azonban fel sem ajanlja, hogy elkuldene oda a kodot, pedig ott is ugyanugy megvan adva.. nem ertem
2017. okt. 16. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha írsz nekik szerintem kezdeményezik ők kézileg is ezt a folyamatot.
2017. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azota csinaltam ketto ugyanilyen neves gmail.hu-s e-mailt is, de semmi nem jon meg ra."


Ezt hogy érted? Hogy csináltál 2 ugyanolyan nevűt? sztem ez képtelenség. Ha beregized újra azt amirea facebook küldi a kódot, akkor jó lesz...

2017. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert van 2 gmail.hu-s oldal is, ami kulonbozonek tunik, en sem ertem. Egyebkent a fb ezt irja vissza folyamatosan:


We reviewed your report, but it looks like things have already been sorted out with your account. If this happens again, please reply to this email with details, and we'll do our best to help.


If you have additional questions about Facebook features, updates or policies we recommend checking out the Help Center:

2017. okt. 17. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mert van 2 gmail.hu-s oldal is"


Mi? Egyre furább dolgokat írsz, hogy lenne már 2 gmail.hu "oldal"?

A gmail.hu egy domain név, 1 szolgáltatóhoz tartozik. Valamit te nagyon keversz... Az viszont igaz, hogy létezik gmail.com is, ami amúgy általánosabban használt, hisz az a Google levelező szolgáltatója, a gmail.hu pedig csak vmi gagyi magyar szolgáltató.

Mindkettőből csak 1 van.

Ha a hiányolt cím az xxx@gmail.hu, akkor a gmail.hu-t nyisd meg a böngészőben és próbáld meg beregisztrálni az xxx nevet. Ha szerencséd van sikerül, ha nincs, akkor már valaki beelőzött.

2017. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azota mar a fb altal visszakaptam a regi accountot :)
2017. nov. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!