Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 router 1 hálózaton hogyan...

2 router 1 hálózaton hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Csak annyi az egész hogy a modemből az A router WAN portjába megy majd a LAN portból a B router WAN portjába? Az a lényeg hogy 1 hálózaton legyenek az nem baj ha a B router nem szór vagy nem ugyan azt a wifit szórja.

2017. nov. 5. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha a wifiset érthetetlenül fogalmaztam úgy gondoltam hogy nem baj ha nem tudom használni mindkettőt ugyan azzal a kóddal, mint a UPC Wi-freet.
2017. nov. 5. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy a második router lan portjainak egyikéhez csatlakoztasd az első routert, ne a wanhoz, a dhcp-t ki kell kapcsolni a második routernél, az ipc címét is meg kell változtatni, ellenkező esetben problémák lehetnek az ip címet kiosztásával
2017. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EagleHUN ***** válasza:
100%

Clone MAC address funkcióval egyszerűbben sorba köthetőek.

Ilyenkor a második router az első IP tartományát fogja osztani, és minden mást is "replikál" amit az első is tud.

Gyakorlatilag 1 router lesz a kettőből.


Az összekötést úgy végezd ahogy #2 írta az első (fő/master router) egyik lan portjából a második wan portjába kösd.

2017. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sikerült megoldani
2017. nov. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!