Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook segítség?

Facebook segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problema:

Elfelejtettem a facebook jelszavam, es a hozza tartozo email fiokom jelszavat is, mivel kb 7 eve nem hasznaltam.

A Facebook felajanl egy olyan opciot, hogy ki kell valasztanom 3 embert az ismeroseim kozul, akiknek ra kell keresniuk egy linkre, ahol kapnak egy kódot, amit elmondanak nekem, en pedig bepotyogom a megadott mezobe... ez eddig tok jol mukodott. Kert uj jelszot, uj email címet, minden jo, mar csak meg kell erositenem ezt az uj email címet az emailben elkuldott megerosito linkkel, amit elkuldtek nekem... ennek 1 hete es meg mindig nem kaptam meg az emailt.

Pedig mar vagy 20x ujrakuldettem.

Mar probaltam 3 emailt is irni a facebookkal ezzel kapcsolatban, nem kapok valaszt.

Csinaltam egy uj fiokot, mondvan “leszarom akkor csinalok ujat” abbol pedig alig 1 nap mulva kizártak és letiltották a fiókot.


Mi a teendo ilyenkor? Kihez tudok fordulni? Egy email cim ahonnan kapok valaszt? Egy telefonszam? Valami...?


Koszi



2017. nov. 9. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik gépen vagy okostelon másik email cimmel egy uj FB fiok regizése
2017. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtettem, abbol a fiokbol kizartak :)
2017. nov. 10. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ugyanazon adataiddal (esetleg mobilszámmal) regiztél. Csinálj ezekben egy kis csavart.
2017. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!