Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem igényeim...

Hogyan jelezzem igényeim normálisan?

Figyelt kérdés

Diákmunkásként kezdtem el idén dolgozni egy kisebb vendéglátó egységben.

A főnökség sokat beszélt arról, hogy nem értenek a marketinghez, nem megy nekik a Facebook használat; így dögledezik a közösségi oldala a helynek.

Nagy lelkesen bevállaltam, hogy csinálom. Általános információk, aktualitások; főleg képek.

4 hónapja lassan napi szinten 4-6 értékes poszt születik; amikor távol vagyok is állandóan küldenek anyagot, egyszóval teljesen elfogadott és általános tény lett, hogy az oldalt viszem...

Igen, de ezért még egy kanyi fillért sem kaptam. Nem akarok anyagiaskodni és vidáman gyártom a posztokat, szeretem, de úgy érzem ennek a suli kezdetekor ideje lenne hangot adnom, hiszem már fizikálisan, pultosként nagyon minimális időt van lehetőségem DOLGOZNI.

Vélemények, tippek?



2017. szept. 30. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az eredeti munkaszerződésed mintájára készíts egy "Munkaszerződés MÓDOSÍTÁS"-t, abban a megváltozott munkakör feladatod, és az ahhoz igényelt fizetésedet írd bele!! És rakd le a főnököd asztalára!!!

Aztán majd csak reagál valamit! :))

2017. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért mindenképpen kérjél pénzt. Sajnos a technikai dolgokhoz való hozzá nem értés általában azzal a tévképzettel szokott párosulni, hogy a hozzá értőknek ez nem kerül energiabefektetésbe. Ami nyilván nem igaz. Másrészt meg ha nem tetszik neki, akkor nyugodtan világosítsd fel arról, hogy ilyen feladatok ellátására más vállalkozó marketing cégeket szokott felkérni nem kevés pénzért.
2017. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit az első ír, az pofátlanság, ez nem így működik, mezei ember baromira ne írogasson munkaszerződés módosítást.

Kérdező: van szád, megkérdezed, hogy viszed egy ideje, jól megy, hogy gondolták ezt honorálni.

2017. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem pofátlanság, csak egy kis enyhe célzás!!!

Ha a főnöknek van pofája hónapok óta ingyen olyan munkára kötelezni a dolgozót, amit kemény munkával tanult meg valaki, és ész kell hozzá, nem fizikai erő, hát akkor legyen esze annak a dolgozónak!!

És ha a főnök lesöpri az asztalról a papírt, akkor lehet a továbbiakban nem foglalkozni ezzel a melóval, kizárólag csak azzal, ami a jelenlegi munkaszerződésében van!!!

2017. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!