Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy web oldal ahonnan...

Van egy web oldal ahonnan töröltetni szeretném az én bejegyzésemet, azonban én magam nem törölhetem, illetve az oldal üzemeltetőjével se tudom felvenni a kapcsolatot. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzászoksz a tényhez. :)
2017. nov. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasznos hozzászólásokat szeretnék! Köszönöm
2017. nov. 12. 06:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vársz. Semmi konkrétumot nem tudni.

Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy van egy beteg állatod, mi a baja ? Nem tudjuk, hogy kutya vagy macska vagy kacsa. nem tudjuk a részleteket, és egyáltalán semmit. Jobbulást neki.

2017. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önként írtad kommentjeid.

Mások önként válaszoltak kommentjeidre.

Ha a tiedet törlik, értelmetlenné válik az egész oldal, mert olyan bejegyzéshet vannak válaszok, ami bejegyzés nincs is.

.

"A szó elszáll, az írás megmarad!"

Az pedig természetes, hogy te nem törölheted, hiszen mi lenne a weblapból, ha mindenki azt töröl balőle, amihez kedve ven?

Mielőtt MONDASZ valamit, jól meg kell gondolnod,

mielőtt LEÍROD, amit gondolsz, háromszorosan.

2017. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod felvenni a kapcsolatot az oldal üzemeltetőjével, akkor mi, akik még azt sem tudjuk higy melyik oldalról van szó, mégis mi a francot csinálhatnák? Vagy ha csak a panaszkodás a cél, akkor...


Ó te szegény, úgy sajnállak! ;(

2017. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!