Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A barátnőm felregisztrált egy...

A barátnőm felregisztrált egy oldalra. Hogy lehet ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.... Nem tudom jó kategóriába írom e ezt a kérdést de kérlek segítsetek.... A barátnőm ma felregisztrált az én telefonommal nekem egy horoszkopos oldalra... Viszont én ezeket utalom.. És minden áron valami előfizetést akarnak rámtukmálni.... Én ezt nem akarom hogyan lehet a regisztrációt megszüntetni ha egyáltalán lehetséges? A válszokat előre is köszönöm... ❤️
2017. nov. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldalról van szó?
2017. nov. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranycsillag.net N
2017. nov. 17. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod a regisztrációkor megadott felhasználónevet és jelszót, akkor bejelentkezés (asztali operációs rendszerben nyitott böngészőn jobb oldalt a "Belépés" blokkban) után rákattintasz a "Profilod beállításai" menüpontra ( [link] ), és az oldal aljánál a "Fiók tőrlése" gombra:

[link]


Ha nem tudod, mi a felhasználóneved/jelszavad, az kiderülhet abból az e-mailből amit küldtek neked - amire esetleg kérhetsz új jelszót: [link]


Ha sehogyan sem sikerül törölni a profilt, ved fel a kapcsolatot az oldal fenntartójával:

[link]

esetleg e-mailben - a domain adatai:

[link]

alapján:

aranycsillag.net@gmail.com

2017. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! 💖💖💖💖💖💖
2017. nov. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!