Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a magyar Wikipedia fiókom nyilvános blokkolását, vagyis a szerkesztéseim letiltását?

Figyelt kérdés
Soha semmivel sem bizonyított vádak alapján a magyar Wikipédiában nyitott fiókomat az egyik szerkesztő letiltotta. Ráadásul azt sem közöltek, hogy meddig leszek letiltva? Mert ha örökre, akkor minek a fiók? Vagy most már egész életemre meg leszek bélyegezve egy soha senki által nem bizonyított állítólagos fenyegetésem miatt? Hiába írtam meg többször is e-mail-ben, hogy hekkelték a számítógépemet és valószínűleg a hekker akart lejáratni. Még bocsánatot is kértem a számomra ismeretlen szövegű hekkelés miatt. Sőt, még rendőrségi feljelentést is tettem, de nem tudták megmondani, hogy az eredményre meddig kell várnom. A fiók látványosan kiírt letiltását a szerkesztők még sem oldották fel. Viszont különböző becsületsértő szerkesztői megjegyzéseket hagytak rajta, amiket bárki elolvashat. Aki ismer, még pl. a Google-ban is rátalálhat azokra. Kérem, segítsen aki tudja, hogyan törölhetném a becsületsértő szerkesztői megjegyzéseket és szüntethetném meg a fiókomat.

2017. nov. 29. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Belinkelnéd az említett fiókoldalt, csak a tisztánlátás kedvéért? Érdekelne, mégis milyen becsületsértő megjegyzéseket hagytak rajta.
2017. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira ostoba nem vagyok, hogy a Wikipedia fiókom elérhetőségének megadásával még jobban világgá kürtöljem a rólam szóló lejárató és becsületsértő szövegeket. Inkább próbálj meg válaszolni az eredeti kérdésemre.
2017. nov. 30. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok eddig is nyilvánosak voltak, és ezzel igazolni tudtad volna a saját álláspontodat, meg az állítólagos soha nem bizonyított vádakat. Így sajnos azt kell gondolnom, hogy nem tartottad be az oldal szabályzatát, és jogos volt a kitiltásod. Így jártál. Majd legközelebb nem trollkodsz.
2017. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt van a napló, amiben leírják hogy miért és milyen időtartamra tiltottak ki. [link]


Melyik komoly vagy visszaeső vandál vagy?

2017. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azt hiszem ez leszel te, ugye?


"Ha valaki még ezek után is fikázza Opál urat, az rosszabb mint a sátánfajzatok. Hiszen egy olyan embert mocskolnak be, aki az egész emberiség érdekében az egész Naprendszert személyesen (!) és nem csak távcsővel térképezte fel."


:))))))))))))))))))))


"Továbbá kérek mindenkit, hogy kerülje a becsületsértő megjegyzéseket, mert nem csak skót Laird, azaz Lord vagyok, hanem igazoltan magyar állampolgárságú, de sváb származása főnemes is. Ezért még tréfából sem engedhetem meg senkinek, hogy megalázzon, vagy kétségbe vonja a szavahihetőségemet, miként azt legutóbb tette valaki."


Kösz a szórakozást, ekkorát régen röhögtem. Nekem ennyi sületlenség összehordása csak bedrogozva menne.

2017. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemezgetek még párat a hülyeségekből, ugye nem baj?


"Egyébként az én nevemben hekkelőt a rendőrség beazonosította. Most már csak azt kell kivárnom, hogy a feljelentésem alapján beinduljon ellene a polgári peres eljárás és jó néhány év múlva igazságot szolgáltassanak nekem."


A "hekkelés" bűncselekmény, ami a rendőrség hatásköre kivizsgálni, nem polgári peres eljárásban zajlik. Bár nem csoda hogy még ez sem megy, láthatóan a becsületsértés fogalmával is erősen hadilábon állsz:


"becsületsértés miatt az Állampolgári Jogok Országgyűlési Biztosának Hivatalához fogok fordulni."


Igen, egy magánvádas polgári perrel majd pont ők fognak foglalkozni.


Halvány segéd fogalmad sincs a magyar jogrendszer működéséről. Csak vádaskodsz és fenyegetőzől, amiért kitörölték a holdkóros kretén ufómagazinos hülyeségeidet. Aztán meg neked áll feljebb, ha letiltanak. Kész, itt teljesen kiszakadtál a valóságból, kedves lordom.

2017. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!