Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Satoshi Nakamoto nevű ember...

Satoshi Nakamoto nevű ember egyébként létezik japánban?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. attól hogy japán neve van nem biztos hogy Japánban van.

2. lehet hogy Japánban van ugyan de nem a saját nevét irta be a fórumra. (Én se azt szoktam.)

3. az is lehet hogy se a valódi neve nem japán, se nem Japánban van és esetleg ő maga se japán.

4. az is lehet hogy ő nem 1 ember hanem egy embercsoport akkor biztos nem Satoshi Nakamoto a hivatalos neve mert embercsoportnak nem lehet ember neve, ekkor azonban lehet hogy Japánban van akkár minden egyes tajga

2017. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem érted a kérdést, én pont azt kérdeztem, hogy létezik-e Satoshi Nakamoto nevű ember, akivel esetleg össze lehet téveszte azt, aki ezt álnévként felvette


a kérdésem lényege az volt, hogy japánban ez gyakori név, vagy egy kitalált névnek számit, tehát olyan mint Kis Pista, vagy olyan mind Gergényi-Molnár Ambruska

2017. dec. 6. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a googlen. ha van ilyen név japánban akkor az egymilliomodik oldal után kiadja.
2017. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik. Egy idősebb úr. A Bitcoinról szóló dokumentumfilmben is benne volt. De ő nem az a Satoshi Nakamoto akihez a Bitcoin fűződik.
2017. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!