Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan Gamer billentyűzet...

Olyan Gamer billentyűzet létezik amelyik nem nyomja az ember ujját szét?

Figyelt kérdés

Állandó gondom az, hogy a billentyűzet szétnoymja az ujjam mivel perforáltan éles a billlenytűk oldala

Néztem már több (gamer) billenyűzetet is de mindnek perforált élesen az oldala

Tud valaki ajánlani valami olyan billentyűzetet ami nem vágja az ember ujját?



2016. jan. 12. 10:26
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom, még nem vettem semmilyen "gémer" cuccot soha.

A "gémer" jelzőt bármire ráfoghatják ami kicsit színesebb és csicsásabb. Csak ezért nem fizetek tripla árat.

Minden esetre én egy Logitech Wireless Combo MK520 -at használok már vagy úgy 4 éve. Nagyon kényelmes lekerekített gombjai vannak. Nagyon jó rajta gépelni és játszani.

2016. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lord Hidan ***** válasza:
Esetleg ilyen lapos billentyűzeteket nem szereted pl. genius slimstar i222? Nem tudná nyomni mert nem fér oda az ujjad, olcsó és nem rossz billentyűzet
2016. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az ajánlatokat!

találtam közben én is A4Tech KD-800L vagy Rapoo 8000 (mondjuk az egy éves használati időt nemtudom hogy értik)

2016. jan. 12. 10:52
 4/10 hypno ***** válasza:

#3

Az egyéves használati időt úgy értik, hogy mielőtt kivégezték volna inkább eladják.

2016. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszi
2016. jan. 12. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod, mi az a perforálás? Ha egy felület ki van lyuggatva (pl. a WC-papír, hogy könnyen le lehessen tépni). Szerintem te nem ezt a szót kerested.
2016. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HUN_Sector ***** válasza:
Ha éles a billentyűzet szegélye, akkor olyan gombokkal rendelkezőt nézz, melyek nem magasodnak nagyon ki a billentyűzet felületéből. A magasabb felépítésű gombok ugyanis jobban "be tudnak vágni", ha kicsit is mellé nyomsz.
2016. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 igen pont ezért tettem fel a kérdést de már megvan a billenytűzet
2016. jan. 12. 14:06
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm tényleg rosszul fogalmaztam
2016. jan. 12. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
nem perforálás hanem él
2016. jan. 12. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!