Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pinterest jelszó emlékeztető...

Pinterest jelszó emlékeztető nem jön?

Figyelt kérdés

Valaki járt így?

Több napja igényelek emlékeztetőt, mert elfelejtettem a jelszavam, de nem érkezik meg. Freemail re. De más üzenet rendesen jön.


2017. dec. 20. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3 napja kilépett telefonról, és nem tudok bejelentkezni (pc ről sem) facebokról ha próbálom átdob a regisztráció oldalra és azt irja már van ilyen felhasználó.

Jelszóemlékeztetú (visszaállítás nem működik, vagy nem jön e-mail , gmail fiókba, pedig ezelőtt mindennapos volt a pin ajánlatos e-mail is. Sőt, szerintem töröltek vagy letiltottak, de nem léteznek a tábláim sem ha egy régebbi link által rámegyek. Most írtam neiik, hogy mi a f.a.sz van már, várom mit reagálnak.

De ha ok nélkül, figyelmeztetés nélkül töröltek és elvesznek a mentett pinek, akkor én is törlöm az appot és a büdös életbe nem lépek vissza.

2018. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dettó! Ugyanez történt ma velem is mint a válasz adóval..
2018. jún. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!