Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom 250mbps internetem...

Telekom 250mbps internetem van de a wifin csak 50-60mbps sebességgel jön de számítógépen vezetéken jön a 250mbps letöltési sebesség. Mi lehet a hiba? A héten küldte a telekom ezt a modemet sagemcom 3686

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A gépedben valószínű régebbi N szabványos wifi adapter van.


Vegyél egy AC szabványút, ha a wifi routered is támogatja.


Routernek és a gépedben lévőnek is AC szabványűnak kell lenni, ráadásul olyannak, ami 500mbit/s-t tud, mert kb. a fele lesz a te tényleges netkapcsolatod, mármint a dupláját kell tudja elméleti sávszélben.

2017. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gépen megvan a letöltési sebesség csak wifin nincs meg bármilyen telefonnal mérem csak 50-60mbps sebességgel jön.
2017. dec. 25. 11:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen adapterrel csatlakozol a Sagecom wifi modemhez?
2017. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most akkor mobiltelefonon vagy a számítógépeden méred?


A PC-dben milyen wifi adapter van?

2017. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Telefonnal mértem samsung s7-el és egy huawei p9-el de csak 50-60mbps sebességgel jön
2017. dec. 25. 11:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Számítógépen meg van a sebesség csak wifin nem jön annyival akármilyen telefonnal mérem nincs meg wifin a sebesség
2017. dec. 25. 11:58
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

A lenyeget nem irta le senki es a kerdezo holnap is azon lesz kiakadva hogy lassabb a wifi.

Alapbol a wifi mint technologia nem tudja ugyanazt a sebesseget mint a kabeles verzio. Vannak kulonbozo szabvanyok, amik egy adott erteknel tobbet nem tudnak nyujtani. Ennyi a hiba.

2017. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó. Miről beszélsz hogy nem írta le senki a lényeget. Le lett írva hogy AC szabványú wifi kell.


a kérdezőben van egy fogalmi tévedés a privátüzeneteit olvasva, mégpedig, hogy szerinte a mobiltelefon = wifi.


A számítógép IS tud wifin csatlakozni és ezt nem írta le.


Nem tudom a kérdező samsung S7 és huawei P9 telfonjai milyen wifi szabványt használnak, de azt tudni kell, hogy a távolsággal csökken a telefon wifi átviteli sebessége.



kérdező. Menj oda közvetlen közelbe a wifi routerhez és nyomj egy-egy sebességtesztet a mobiltelefonjaidról és sokkal nagyobb értéket fogsz kapni.



én is jobb letöltési sebességet kapok ha a wifi router 1 méteres körzetében mérem a sebességet.

2017. dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mar a kerdesbol is leesik, de a +3 komment is megerositi: szerinted a kerdezo tudja hogy mi az a szabvany? Vagy hogy egyaltalan hogy mukodik a wifi? Ok hogy AC, de azt is irjatok oda hogy miert.

Meg utanna te is irod hogy fogalmi tevedese van.

2017. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Telekomos modem sugározza a wifi jelet is

A gép internet kábellel van bele csatlakoztatva a modembe és a gépen meg van a 250mbps sebesség .

De ha telefonnal csatlakozok a modemre wifin keresztül akkor csak 50-60mbps sebességet mérek mobilon még akkor is ha a modem mellé rakom a telefon .

És az volt a kérdésem hogy wifin mért nem jön olyan sebességgel telefonon mint a gépen?

2017. dec. 26. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!