Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal vagy program,...

Van olyan oldal vagy program, amivel egy egész (YouTube-os) lejátazási listát le lehet tölteni?

Figyelt kérdés
Csináltam magamnak egy zenés lejátszási listát, amit le szeretnék tölteni telefonra is, hogy offline is tudjam őket hallgatni. Csak épp 250+ számnál ez egy picit hosszadalmas lenne. :/

2018. jan. 9. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Atom igénytelen Youtuberól zenét hallgatni.
2018. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, youtube by click nevű programmal szedtem már le többször...
2018. jan. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Helyette inkább fizessek érte, vagy mi? Cöhh...

#2 Köszi. :)

2018. jan. 9. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom a putriban ez szokatlan gondolat...
2018. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van... YouTube-on még véletlenül sem azért vannak fent a zenék hogy hallgassad őket. Csak úgy dísznek vannak ott. Meg hogy legyen a reklámnak helye... Bocsánat hogy NEM IOS-es vagyok, és tudok a gépről másolni dolgokat a telefonomra. :O
2018. jan. 9. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mitől lenne igénytelen dolog youtube-ról zenét hallgatni?


Kérdező, ha nem riadsz vissza a parancssoros programoktól, akkor használd a youtube-dl-t.


Itt van letölthető exe: [link]

Töltsd le, másold ki valahova, és ugyanabban a mappában nyiss egy paranccsor ablakot.

Így kell használni:


youtube-dl.exe -x --audio-format "mp3" --audio-quality 0 --no-warnings --ignore-errors --yes-playlist -x -o '%(title)s.%(ext)s' https://www.youtube.com/watch?v=LsoLEjrDogU&list=PLx0sYbCqOb..



A parancs végén a a [link] helyére a saját playlisted címét kell bemásolni. Szóval így:


youtube-dl.exe -x --audio-format "mp3" --audio-quality 0 --no-warnings --ignore-errors --yes-playlist -x -o '%(title)s.%(ext)s' [ide jön a saját playlisted]



Ha esetleg nem megy, akkor vedd ki az -x paramétert. Ekkor videóformátumban fogja letölteni, és utólag kell átkonvertálni .mp3-ra.

2018. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Hol az .exe?
2018. jan. 9. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!