Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok e tanácsokat adni...

Tudnátok e tanácsokat adni csatornám növeléséhez? (YouTube)

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje van youtube csatornám de annyira sok videóm még talán nincs. 142 videónál vagyok.


Tanácsokat szeretnék kérni mert szerintem a videóim jók lennének csak egyszerűen nem mennek át a youtube rendszerén és nem látja senki a videóimat, legalábbis nagyon kevesen.


Esetleg egy oldal ahol meglehet osztani videókat vagy csatornákat az jó lenne :P



2018. jan. 9. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza az időben 3-5 évet, amikor még lehetett volna valami esélyed. De komolyan: csak magyar Youtube csatornából több, mint félmillió van, mit tudsz nyújtani, amit a másik 499999 nem tud? Miért pont a tiédet néznék? Túl sok az eszkimó, túl kevés a fóka. Én elég sok szabadidővel rendelkezem, de még az általam kedvelt, népszerűbb arcok videóit sem tudom mind megnézni, muszáj szelektálnom, a kisebbekre -legyenek azok bármilyen jók is- egyszerűen nincs idő.

Azért adhatnál egy linket is, hogy véleményt mondhassunk, mert ha mondjuk Minecraft/GTA San Andreas videókat csinálsz, vagy 14 éves vlogger vagy, akkor nem sok esélyt látok a felemelkedésre.

2018. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csinálj valamit ami szokatlan és szórakoztató. Ne másolj senkit mert akkor nem lesz versenytársad. Próbálj kreatív lenni de figyelj arra, hogy ne erőszakold rá magad másokra és magadra sem. Legyél laza és természetes. Beszélj úgy, mintha magadhoz beszélnél. Dobd fel hangulatos zenei aláfestéssel és lehetőleg sprórólj az idővel. Pár perces videókat sokan megnéznek de egy 8-10 vagy ennél több perceset már nem annyira.
2018. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
www.youtube.com/user/ironman1231234
2018. jan. 9. 20:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg nemakartam linket dobni mer törlik a kérdésemet vagy nemtom
2018. jan. 9. 20:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretek videókat editálni/készíteni, AMV ket GMV ket egy kis hülyülés haverokkal felvenni azt feldobni a csatornámra. Tudom hogy nemfog egyből menni, bár mondjuk az is eléggé frusztráló tud lenni néha amikor az ember látja hogy az xy youtubernek ennyi milliós nézettség e van (angol yt ber) holott az egész ember egy kalapszart nemér. (LP). Nem is tudom ezt miért hoztam fel nah mindegy :P Az a lényeg hogy valami véleményt építő kritikát szívessen fogadnék pókhálós csatornám irányába :P
2018. jan. 9. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem nagyon tudnék úgy véleményt írni, hogy ne bántsalak meg, pedig próbálom magam visszafogni.

Volt ugyan egy előzetes feltételezésem, de miután belenéztem a videóidba csak még hangosabban bukott ki belőlem a kérdés: MIÉRT?


Miért érez ma ennyi ember kényszert a videózásra?

Alapból hiányzik bármiféle közlési szándék, csak videókat akarsz gyárátani meg népszerű lenni, de kérdem én miért?

Rendben, hogy most ez a divat, meg társadalmi nyomás meg így akarsz valaki lenni, de ha valakitől ez ennyire távol áll minek erőlteti?

Miért kell az internetet teleszemetelni mindenféle eredetinek meg viccesnek gondolt tartalommal?

Azért nem néznek az emberek mert nem vagy elég jó.

Se eredeti, se érdekes, se izgalmas, se vicces.

Egyébként nem csak te, a maradék 80 százalék sem aki videózik csak vannak szintek.

Majd ha bármilyen szempontból sikerül értéket előállítanod, akkor majd nézni fognak.

Értéknek számít az is ha valami tényleg vicces, és az ember hajlandó az idejét rááldozni, na akkor az egy érték.

De egyébként semmi baj azzal, hogy ez neked nem megy, csak lásd be és keress mást.

Nem igaz, hogy valami másban nem tudsz jó lenni, ne csinálj kényszerből videókat.

2018. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nekem nem kényszer és szerintem nem rosszak a videóim az hogy egy embernek nem tetszenek az nem jelenti azt hogy senkinek nem fog tetszeni.

Szerintem meg azért "nem néznek" mert egyszerűen nem találják meg a videóimat. Egyértelműen lehet látni hogy nemigen van tapasztalatom de ennek ellenére szerintem teljesen jók a videóim. Van egy csomó olyan videós akinek van 1000 feliratkozója azt pedig nem éppen a legfényesebbek a videói.

Nekem pl nem jönnek be legtöbb magyar youtubeos nem is vagyok feliratkozva egyre se. Sőt vannak akik kifejezetten irritálnak pl bturbó ordibál mint egy idióta.


Ez számomra egyáltalán nem erőltetés, a videózással semmigond nincs ha akarod akkor csináld nyilván nem mindenkinek fog tetszeni.


Személy szerint én szeretek videózgatni és még ha tényleg olyan szarok is lennének a videóim hogy egy ember se értené az egész bolygón hogy miért csinálom ezt szerintem akkor is töltögetnék fel vidiket, MIÉRT?? mer szeretek videókat editálni, tetszik és szerintem jól megy is ahhoz képest hogy mennyire tapasztalatlan vagyok.

2018. jan. 13. 16:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a népszerűség az ami motivál inkább csak szimplán szeretek vidiket csinálni, és őszintén szólva nekem 1000 feliratkozó is elég lenne :P
2018. jan. 13. 16:46
 9/9 A kérdező kommentje:

Nah meg még egy gondolat az eredetiségről.


Ezt nagyon birom hogy mindenki eredetiség eredetiség holott ők maguk csak ugyan azt a szöveget tolják.


Mondjál már EGY eredeti youtubeost Pewdiepie az a legnagyobb youtubeos most mitcsinál? Konkrétan meme ekről csinál videókat, meg ylyl videókra reagál hogyan eredeti ez????? markiplier vagy akármeiket megnézed az eredetiség sehol nincs. Aztán hogy mennyi ilyen senkiházi youtuber van pl leafy, logan paul, akkor magyar pl molnár krisztián az hogy részegen kornyikálsz hogyan eredeti????


Senki nem csinál eredeti tartalmat bemész boltba azt megveszed a nutella 80adik copy ját nem csak youtube az egész világ legyen szó bármiről, autó, telefon, ételek. Minden csak copy. Az eredetiség már rég nem prioritás.

Nem attól lesz nagy valaki mer h "eredeti"....

2018. jan. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!