Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki mit gondol, YouTube miért...

Ki mit gondol, YouTube miért dob be videó közben egy 6 másodperces reklámot ahol a YouTube logója van?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem használsz Adblockot.
2018. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Van olyan ember aki még nem használja?
2018. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsősorban nem a gyakorlati lényegére lett volna érdekeltségem, hanem az elméletire. Miért reklámozza saját magát a saját oldaljan?

( Smart TV-n szoktam használni a YouTubet, nem találtam még rá lehetőséget , hogy telepitsek rá valahogyanAdBlockot. Szerintem nem lehetséges )

2018. jan. 9. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem telefonon dobja be néha, de azon ritkán megy a youtube. Egyébként sokan nem használnak reklámblokkolót, főleg azok akik nem is értenek ezekhez, és csak facebook meg youtube miatt van számítógépük, notebookjuk, egyéb internet képes kütyüjük. Sok ilyen idősebb 40 feletti embert ismerek akiknek fogalmuk sincs mi fán terem ez az egész. Apám gépére is én tettem fel ezeket mert tudom hogy ő csak facebookozik
2018. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!