Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal, ami jól...

Van olyan oldal, ami jól fizet, ha sok embert tudok magam alá regisztrálni?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy én csinálok mindent, kérdőívek, kattintós oldalak stb fizet is mindig, a legnépszerűbbeket ismerem is, de most újat keresek, olyat, ahol megéri refeket gyűjtögetni. Sokat összetudok! Mindegy milyen netes munka, érdekel minden, ha külföldi oldal az is, ha csak privátba tudod leírni az is!

Negatívumot nem kérek, nem vagyok naív, de ezek is jobbak a semmitől! Kösziii



2018. jan. 11. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet piramisjátéknak szokták hívni ami nemcsak illegális, de a matematikai törvényszerűsége az a rendszernek hogy soha nem leszel képes elég potenciális új regisztrálót magad alá gyűjteni. Beragadsz egy adott szintre ahonnan nem tud feljebb lépni, és soha nem kapsz semmit.


Ha elhiszed hogy ezek működnek, akkor naiv vagy. Az elején minden jó mert ezzel húznak be hogy csináld, majd rájössz hogy akkor sem fogsz elérni semmit ha masszívan spammeled az ismerőseidet majd idegeneket a neten, mert nem lesznek hajlandóak alád regisztrálni, te pedig így sosem érsz el új kifizetési limitet, ajándékot, akármit.


Ha pedig több ugyanilyen tapasztalatból sem tanultál és azt hiszed hogy majd egy új oldalon másképp fog történni akkor nemcsak naiv vagy, hanem ostoba is.

2018. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én sem írhattam volna szebben :D


elég a legtöbb szituációban magadat beleképzelni a szolgáltató helyébe.


van egy oldalad, aminek az infrastruktúráját fenn kell tartanod, és ha még ez nem lenne elég, fizetned kellene azért egy embernek, aki szimplán csak regisztrál erre az oldalra, és még azért is pénzt kér, hogy hozzon mégtöbb embert, akiknek szintén fizetned kell...hol éri ez meg neked. sehol...minimum ott van, hogy van regisztrációs díj...te fizetnél regisztrációs díjat azért, hogy később pénzt kapj érte? nehezen...és akiket megkérsz, azok fizetnének? dehogyis...a sok agyhalott mind olyan lehetőséget keres, amibe egy fillért nem kell befizetni, csak regisztrál, aztán majd jönnek a 100ezrek...:D de nem, nem vagy naív...

2018. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem 100 ezer kell te ostoba! Az tiszta, hogy ennyit nem kapunk! Kérdőívezéshez is sokan így állnak, mint ti, és 12.000 ft-ot utalt ki nekem az egyik oldal, a másik pedig 6500-at, de Emag kupont is kaptam már kérdőíves oldaltól! Talán ez sem jobb a semmitől?

Csak heti pár percem van bennük. Neobux is évek óta fizet, stabil és sok sok ref-nél igen is megérné, ha csak pár hónap múlva nézek is fel érte. De mindegy is, megoldom :D

2018. jan. 11. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!