Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet ebből problémám?

Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés

Találtam tegnap a YouTube-on egy sorozatot és olyan, hogy egy évadban van kb 20 rész, de a YouTube csatornájukon csak az első 3 van fent, amúgy meg meg kell vásárolni. Megvettem az első évadot, e-mailben megkaptam a letöltési linket.

Így néz ki a link:

[link]

Ha az URL végén átírom a számot akkor le tudom tölteni a többi évadot is fizetés nélkül.


Szerintetek származhat valami bajom, ha letöltöm a többi évadot? Logolják az IP-t? Bankkártyával fizettem az Authorize.net payment gateway-en keresztül.


2018. jan. 16. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz, de nem túl etikus megoldás. Viszont ha nem a T-Systems-től vásároltál, vagy nem ők üzemeltetik a szervert, illik jelenteni az ilyen hibát.
2018. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem etikus, de viszont nem szívesen adnék ki érte ~20 ezer Ft-ot. Nem rendes TV sorozat, csak ilyen low budget web series. 5-6 percesek a részek, pár óra alatt végig lehet nézni. Amerika a célközönség, nekik ez aprópénz.

Gondolkodtam, hogy jelzem nekik, de végülis ez nem hiba, csak ilyen bal.faszul oldották meg.

2018. jan. 16. 10:51
 3/4 anonim válasza:

bajod szerintem semmiképp nem lehet.

ha a legeslegrosszabbat veszem: ha észlelnek is csalást, feljelentést tehetnek ismeretlen tettes ellen. ha ip cim alapján el is megy hozzád valaki, hogy illetéktelen letöltés volt-e a gépedre, te nem tudhatod, hiszen hozzád járnak barátok is, sőt házibulit is tartottál...stb. a lényeg hogy ha le is töltöd akkor mentsd le valahova, valamire.ha megnézted akkor meg töröld ki.ennyi.

amúgy moovie(pont)cc oldalon megpróbálhatod megnézni online. ha ott nincs akkor torreten is meg lehet szerezni, habár ezek mostanában befogják a gépedet bitcoin vadászatra, ami annyit tesz hogy lassan fog be- letölteni.

2018. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OPTIMISTA:

Profi módon tudsz szellemi terméket LOPNI, semmi bajod sem lesz, sőt még mások is segítenek hogyan lophatsz mégprofibban. Magyarországon tudtommal még senki nem kapott büntető-csekket.


PESSZiMiSTA:

A rendőrség az aki megosztja a fájlokat, az IP-cimed egyébként is látják a szerveren ha nem VPN-en keresztül töltöd, idő kérdése és itt is az lesz mint az USA-ban vagy a Németeknél, ha elkapnak kapsz egy szép csekket.

2018. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!