Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs ping spike, packet loss...

Nincs ping spike, packet loss vagy lag de a játékban mégis ezeknek a hatásai jelennek meg? Nem értek az ezzel kapcsolatos dolgokhoz szóval segítség kéne.

Figyelt kérdés
Ha online játszom folyamatosan microlagokat tapasztalok (Az ellenfelek, csapattársak megállnak egy pillanatra aztán máshol bukkannak fel) A pingem 40-60 és minden játék a megfelelő fps-en fut. Speedtest programok szerint a packet loss 0% és a jitter 3 szóval semmi extrém. Ethernet kábelt használok, arra is gondoltam hogy azzal van a baj de miután kicseréltem a probléma megmaradt. Főleg shootereket játszom szóval ez elég nagy probléma nekem (Paladinsban a legfeltűnőbb). És igen, a lagok csak fél másodperesek, de nagyon gyakoriak (minden 4-5 másodpercben).

2018. jan. 21. 17:58
 1/1 Havasi Achilles válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom! Találtál valami megoldást rá?
2019. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!