Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok létrehozni egy...

Hogyan tudok létrehozni egy másik profilt, egy íróit a Facebookon?

Figyelt kérdés
Egy történetet töltögetek fel a netre, és láttam a Facebookon, hogy sok írói oldal létezik, ahol persze egy írói álnéven posztolják hogyan állnak a történet írásában,feltöltenek az írás kapcsán a karakterekhez hasonló képeket, egyéb fotókat stb. Tesznek fel az írói névhez egy képet, mint profilképet, azaz nem a valódi fényképüket. Ezt hogyan lehet, mert kell egy név és egy valódi fénykép, mert a Facebook biztonsági beállításai megkövetelik, ugyanis megpróbáltam regelni egy írói álnévvel, egy nem arcos képpel, mint profilkép, de a Facebook nem engedte. Letiltott. Valódi képet kért és nevet. Tehát hogyan lehet mégis létrehozni egy kitalált névvel egy írói profilt?
2018. jan. 28. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
OLDAL-t hozzál létre, NE profilt, ennyi
2018. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem. Pontosítanál? A Facebookon hozzak létre egy írói oldalt, ne profilt, vagy egy írói blogot, egy írói oldalt hozzak létre máshol a neten?


Mi a különbség az oldal és a profil között a Facebookon?

2018. jan. 28. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt leír mindent amire szükséged van.

2018. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pont egy linkre gondoltam, hogy valahol csak van egy oldal, ami elmagyarázza. Köszi még egyszer, ment a zöld kéz.
2018. jan. 28. 22:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem az írói oldal létrehozásának. Oké, az megvan, hogy kiválasztom az alkategóriát, megadom az írói nevem, de az első lépéseknél be kell jelentkezni a Facebookba. De itt akkor hogyan regeljek? Az írói nevem kitalált név,és nem a saját arcom töltöm fel, hanem egy ábrát.
2018. febr. 15. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ugyanazon a linken, amit fentebb megadtam, olvashatsz a beállításokról is.


Remélem, segítségedre lesz. Üdv. Sok sikert.

2018. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Létrehoztam az írói profilt, mégis kizárt a Facebook biztonsági intézkedésekre hivatkozva. Kért fényképet, de nem tudom mivel hasonlítja össze, mert a profilomba nem töltöttem fel magamról képet, hanem írással kapcsolatos tárgyakról képet. Ha létrehozok egy újabb írói névvel egy profilt, abból is bármikor kizárhat a Facebook, hiszen az nem az igazi nevem. Viszont sok egyéb írói oldalt látok olyan kitalált nevekkel, hogy süt róluk, hogy nem valódi név. Azokba nem köt bele?
2018. márc. 19. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!