Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google adsense bevétel kivétel?

Google adsense bevétel kivétel?

Figyelt kérdés
Ha 20ezer feletti összeg összegyűlt, akkor miért nem tudok fizezési módot hozzáadni? (Címem megerősítettem, 2hete létezik a fiókom)
2018. jan. 31. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kaptál regisztrációs kódot levélben ?
2018. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam és be is írtam.
2018. jan. 31. 11:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki segít megoldani, annak küldök paypal-en pénzt!
2018. jan. 31. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint te szerződést kötöttél a Google-el úgy, hogy egy sort sem olvastál el abból ?

[link]


[link]

2018. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendes választ írjon valaki, ne a hülyeséget...
2018. jan. 31. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Először egy rendes kérdést írj ki !

Mert tőlünk kérdezed ugyebár, hogy te miért nem tudod. Hát honnan tudhatnánk mi azt ?

2018. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek írsz hozzá..
2018. jan. 31. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Akkor leírom hogy megértsd: Ha annyit írsz hogy "nem tudod", akkor nem tudunk segíteni, mert nem tudjuk hogy próbálod, mi a hibaüzenet, stb. stb. Magyarán legközelebb azért egy bővített mondatot kipréselhetnél magadból, hogy érteni lehessen, hogy miről zagyválasz. De ezzel már nálam elkéstél, törlöm a kérdésed.
2018. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!