Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Időközönként "lefagy" a gépem...

Időközönként "lefagy" a gépem és azt mutatja hogy le van tiltva a vezeték nélküli kapcsolat,5-10 mpenként beakad a kép. Ilyenkor újra kell indítani a gépet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Trójai vagy vírus. Futtasd le a vírus- és a kémprogram keresőt.
2010. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem is néha megszokott állni a rendszer, csak úgy ahogy van, azt a képet mutatja folyamatosan, amit a fagyáskor és semmire nem reagál. És folyton megszokott halni a vezeték nélküli kapcsolat. Megy a vezeték nélküli kapcsolat, de egyszer csak megáll, nincs net, és már nem is látja a hozzáférési pontokat sem, sem a vezeték nélküli adaptert. Nekem sem oldja meg, csak a kikapcsolás bekapcsolás. A Wi-Fi problémát pedig az újraindítás nem oldja meg, csak ha kikapcsolom bekapcsolom. Win7 alatt pedig szaggatott is a rendszer, pedig bírják a hardverek bőven.


Neked is ugyanez a problémád? Nekem laptopom van. Szerintem valami komoly vírus lehet, talán BIOS vírus és BIOS frissítés megoldaná. De soha sincs időm rá.


Ha tudnám, hogy neked is ugyanez a problémád, akkor legalább tudnám, hogy nem egyedi.


Lex

2010. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
00:13 nekem nem fagy be a kép csak akadozik...
2010. jún. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!