Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win10 Cod2 leállt. MEgoldás?

Win10 Cod2 leállt. MEgoldás?

Figyelt kérdés

Kb 4fajta cod2őt tettem már fel a gépre, van ahol elindul, de fekete képernyő, se zene se semmi, 10mp múlva hiba nélkül kidob.

És most csak annyit csinál hogy elindítom, felbontást átállítja és kilép hogy leállt.

Pb és patch felrakva, miki bedugva, mixer engedélyezve.

Rendszergazda mód, sp3 pipa.

Mi a franc lehet vele?

4napja 6órákat csak ezzel szívok.



2018. febr. 6. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Win10-ből kivették a DirectDraw és DirectPlay komponenseket, illetve a régi másolásvédelmek sem futnak rajta. Régi játékoknál ezek közül szokott lenni valamelyik. Az előbbihez találsz infót kereséssel, az utóbbit tört játékkal lehet megoldani.
2018. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Kicsit utána néztem a directdraw-nak, de érdemlegeset nem találtam, nem lettem előrébb sajna.

2018. febr. 6. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti Steames változat tökéletesen fut Win10-en.
2018. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg mindig varom a megoldast.

Legyszi csak az irjon aki tud segiteni.

2018. febr. 7. 16:08
 5/8 anonim válasza:
Jobb klik a multiplayer parancsikonra,kompabilitási problémák megoldása,javasolt problémák kipróbálása,majd tesztelése,elindítod a játékot kilépsz és a végén elmented a beállítást :) Nekem se volt jó de így el indul
2018. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt is probaltam. Sajnos igy sem.
2018. febr. 10. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt amikor az egyik gepemen asszem egy pentium 2gb rammos géppel probaltam kuzkodni .....amugy a redist mappaban fel telepitettel mindent?
2018. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Probáld meg azt hogy a SP2-re rakod a kompatibilítás módnál

Nekem igy ment

Windows 10

2018. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!