Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha privátban Videára töltök...

Ha privátban Videára töltök fel? Akkor is törölhetik,

Figyelt kérdés
privátban töltök fel filmet indára v Videára akkor is törölhetik még ha privátban van? 2015 óta van rajta pár film az indán privátban és még nem törölték le, akkor is le fogják már törölni? köszönöm a válaszokat ....

2018. febr. 8. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Olvastam itt hogy csak akkor törlik ha a jogtulaj jelenti, de ha priviben van akkor nem, nem tudom mennyire igazak...
2018. febr. 8. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:

A "Felhasználási feltételek" egyértelműen fogalmaz: ha szerzői jogot sért és ha valaki felfedezi és jelenti akkor bármikor jogosan törölheti:

"A feltölthető tartalomra vonatkozó rendelkezések


A Felhasználó által feltöltött videó tartalom és az ahhoz kapcsolódóan feltöltött adat

* nem sértheti más szerzői jogait,

...

A Felhasználó tudomásul veszi, hogy a videa.hu-t üzemeltető New Wave Media Group Zrt. nem köteles ismerni a videa.hu mindenkori, aktuális tartalmát, de amennyiben bárki felhívja a figyelmét egy, a felhasználási feltételeket vagy törvényt sértő tartalomra, a 2001. évi CVIII. törvény 10. § és 13. § rendelkezéseinek megfelelően az üzemeltető eltávolítja azt."

Forrás: [link]


Az Indán is ugyanez a helyzet:

"Milyen videókat tölthetek fel?

Tartalmi szempontból


1: Mindenekelőtt olyat, ami a tiéd. Bármit, aminek a jogaival rendelkezel, vagy te magad csináltad, vagy amiről tudod, hogy szabad felhasználású, és senkinek sem sérted semmilyen jogát a publikálásával.


2: Nem vagyok jogász, feltölthetek egy Bódi Sylvi videót az RTL-ről?

Nem. Ha tudod valamiről, hogy nem a tiéd, ne töltsd fel. Ha nem tudod, hogy a tiéd-e, akkor se töltsd fel, vagy ígérd meg magadnak, hogy nem fogsz szomorkodni, ha a jogtulajdonos leszedeti velünk."

Forrás: [link]

2018. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Privátot is leveszik?
2018. febr. 8. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Már elmomdtam az előző hozzászólásomban: azt is, ha szerzői jogot sért és felfedezik.
2018. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor törölhetik a privátot is, akkor priviben sincsenek biztonságban, pedig a jogtulajdonos nem tudja megtalálni, köszi a választ:}
2018. febr. 8. 21:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2018. febr. 8. 22:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Még valami, valakinek van privátban filmje? és törölte?
2018. febr. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!