Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a "kedvencek"...

Hogyan tudom a "kedvencek" közül törölni az adott oldalt, hivatkozást, ha az "eltávolítás" gombra nem reagál? (Chrome)

Figyelt kérdés
Igazság szerint lenne egy másik kérdésem is: most van egy Norton Security ingyenesen letöltött próbaverzióm 30 napra. Ezt meg tudom vásárolni lemezen? Vagy bármi olyan módon, hogy ne interneten keresztül kelljen? Nem szeretnék havidíjat fizetni. Ha nem lehet, tudtok ajánlani olyan ingyenesen letölthető szoftvert (linkkel), ami megakadályozza, hogy gyerek számára nem kívánatos tartalom ugorjon fel kéretlenül? Az internet beállításokban nem tudtam megoldani. (Chrome)- Légyszíves, ne hülyézzetek le, ötven éves vagyok, sohasem tanultam informatikát.

2018. febr. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, csak fizetős: Eset Internet Security11. 30 napig ingyenes. Van benne Szülői felügyelet.

[link]

Vagy elő kell fizeti a Chip magazinra és akkor ingyen adják havonta.

[link]

2018. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
AdBlockPlus bővítmény Chrome-hoz.
2018. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nem árulnak dobozos vírusirtókat, régebben az Esetnek volt ilyen. Le kell tölteni a gyártó honlapjáról. Google Chrome-ban van ilyen bővítmény.

Három pont a felső sarokban, További eszközök, Bővítmények. Innen az uBlock a legjobb. Reklámblokkoló

2018. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2018. febr. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!