Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a hitelesítési...

Mit jelent a hitelesítési hiba wifihez való csatlakozásnál?

Figyelt kérdés
uj telefont vettem és az otthoni wifimhez nem tudott csatlakozni, akkor még minden más eszközről működött. Nincs routerem csak wifi képes modemem amit jobb ötlet híján reseteltem és a teljesen elment a net még kábelen is. Felhívtam a szolgáltatót pár perc alatt helyrehozták, azt mondták a wifi is működni fog ,majd leráztak. Semmilyen mobil eszközről nem tudok csatlakozni.Hibás jelszót vagy hitelesítési problémát ír ki.( a jelszó jó, alapértelmezett és modemről másolom).
2018. febr. 18. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene nyomni a modem-en is egyszer a WPS-gombot s utána megpróbálni beírni a modemhez tartozó jelszót a telefonba. Ha ez is megvan, el kell fogadnia utána a jelszót a telefonnak.
2018. febr. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy azalatt a telefonnál is bekapcsolva legyen a Wi-Fi funkció, amikor a modemen a WPS gomb megnyomásra kerül.
2018. febr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!