Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudjam, hogy egymással...

Honnan tudjam, hogy egymással beszélnek-e?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit a legjobb barátomnak is nevezhetnék. Van egy "riválisom", akit próbálok kerülni, de pszihésen mégis befolyásolható vagyok általa, negatívan. Viszont tudom, hogy a legjobb barátom ezzel a riválisommal jóban van, és ez engem kikészít lelkileg.

Ha messenger kiírja, hogy ez a két ember online van, azaz ott van a kis zöld pötty, ráadásul egymás mellett vannak kiírva a messenger tetején, akkor az azt jelenti, hogy ők éppen beszélgetnek?



2018. febr. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az azt jelenti hogy mindketten elérhetőek. Minek van be jelölve hogy ha a riválisod?
2018. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Év elején, mint új osztálytársak természetesen bejelöltük egymást Facebook-on.
2018. febr. 23. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt. Ilyen jellegű információt sehonnan sem fogsz megtudni.
2018. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek rivalizálni? Nem élettársat akartok szerezni, hanem barátságot megőrizni. Nem kell beszélnetek, foglalkoznotok egymással, és kész.
2018. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2018. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!