Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol / hogyan reklámozzam a...

Hol / hogyan reklámozzam a blogomat? Egyáltalán: szükséges?

Figyelt kérdés

A minap készítettem el a blogomat a blogspot platformon. Az lenne a kérdésem, hogy a későbbiekben hol, esetleg hogyan reklámozhatnám az oldalt? Vagy egyáltalán szükséges reklámozni azt, vagy ha van benne potenciál, azaz érdekes és tetszhet az embereknek, akkor előbb-utóbb úgyis rátalálnak?


Tulajdonképpen egy személyes blogról van szó, nem egy tematikusról, de örülnék, ha kialakulna ott egyfajta kommunikáció és lennének olvasóim, ezáltal én is rátalálhatnék érdekes emberekre - és azok blogjaira.


Hozzáteszem, nem az éltet, hogy minél többen kövessenek, olvassanak, de szeretnék én is megismerni más blogokat és embereket. Korábban, évekkel ezelőtt, használtam már ezt és írogattam, de sosem tudtam, hogyan is működik.


Előre is köszi a válaszokat!


21F


2018. febr. 27. 14:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!