Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen végzettség szükséges...

Milyen végzettség szükséges webáruház létrehozásához és üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés
Olyan tanfolyamon szeretnék részt venni amelynek elvégzése után gond nélkül létre tudok hozni egy webáruházat és üzemeltetni is tudom.Tudna valaki megbízhatók ajánlani?

2017. dec. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Végzettség nélkül is nyithatsz webáruházat.
2017. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hasznos infó ez is. Köszönöm

De én szeretném létrehozni, megírni,fejleszteni stb.

2017. dec. 11. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"De én szeretném létrehozni, megírni,fejleszteni stb."

Tudás szempontjából a webes nyelveket - ez alapból a HTML, CSS, Javascript és valamilyen szerveroldali nyelv: PHP, Perl, Python (Django vagy Flask keretrendszerrel), Javascript (nodeJS Express keretrendszerrel), Java,... - a hozzájuk tartozó keretrendszereket, fejlesztési metodológiákat, adatbázis kezelést, stb... kell ismerned.


Nagyjából ez jól összefoglalja a tananyag mennyiségét: [link]

2017. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Webprogramozó,webfejlesztő képzéseken ezeket el lehet sajátítani?
2017. dec. 11. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alapjait igen.

De mivel a web igen gyorsan fejlődik, sokat kell még mellé tanulni - főleg a keretrendszerek, a kiegészítő technikák (mondjuk a git). programozási paradigmák (például MVC) terén - és gyakorolni.

2017. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!