Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vatera biztonsági adategyezt...

A vatera biztonsági adategyeztetés kért tőlem ha én nem szeretném nekik elküldeni akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Eladtam pár régi vackomat az oldalon és erre egy emailt kaptam tőlük amiben adategyeztetést kérnek.

Mi történik ha nem küldöm el nekik?

Egyik cikkven irták itt a neten hogy a vatera feljelentést tesz csalás gyanuja miatt. Ez lehetséges?Jobban járok ha inkább el küldöm?

Eddig csak pozitìv értékeléseim vannak eszem ágába sincs bárkit is átverni vagy becsapni.

Segitségetek előre is köszönöm!


2018. márc. 5. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiféle téged terhelő jogi következménye nincs annak, ha nem egyezteted az adataidat. Csak is indokkal lehetne, de mivel nincs vásárlód, aki panasszal élt volna ellened ezért nem lesz probléma. Az már megint más kérdés, hogy "házon belül" mit tesznek veled. Valószínűleg a fiókodra szólóan korlátozzák az oldal által nyújtott szolgáltatásokat. Azt, hogy ez mit érint nem tudom, sosem vateráztam még. Pl. HV-n is csak pár cuccomat adtam el.
2018. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor megnyugodtam!

Szankciònak azt irták,hogy ha nem jelentkezek akkor visszaminősìtenek eladòròl vásárlòra. Ez legyen a leg kevesebb 😀

2018. márc. 6. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint írtam, korlátozzák a fiókod segítségével az oldalukon elérhető szolgáltatásokat, többet fura lenne, ha tudnának tenni :D Ezek szerint csak ennyi a korlátozás, hogy visszaminősítenek.
2018. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!