Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonságos a Hardverapró?

Biztonságos a Hardverapró?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy biztonságos a hardverapró?

Úgy értem, hogy az eladók nem szoktak átverni, hogyha videókártyát és processzort veszek?


2018. márc. 10. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csalók mindenhol vannak.

Én akárhol vásárolok mindig személyes átvétellel veszek. Aztán, ha gyanús a dolog akkor még mindig nemet mondhatsz és jelentheted az eladót.

Figyelj az értékelésekre és akkor nem lesz gond.

2018. márc. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csalók ott is, futottam is már bele egybe. A trükk, hogy vagy személyesen vedd át, vagy megbízható eladótól vásárolj.
2018. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Cpu nehezen tud rossz lenni(bár ha előtte extrém módon volt húzva volt akkor elképzelhető,de ez ritka),legfejlebb Lábas típusoknál(AMD),vagy 478és régebbi intel,Laptop proci lehet esetleg egy egy láb elhajolva,de ez szabad szemmel kiszúrható.Videokártyáknál is gyakran írnak olyat,hogy tesztgarancia,ezt mindig tartsd szem előtt.Így ha vettél videokártyát,tedd be,nézd meg nem csíkozik-e a kép,és engedj rá egy fél órás AIDA 64 stressz tesztet. Ha az alatt hiba van,akkor vidd vissza hibás címen.
2018. márc. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!