Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti adnatok meghivot ncore ra...

Ti adnatok meghivot ncore ra annak akit nem ismertek de reg tagja mas nagy oldalaknak es feltoltese is rendben van es ebbol kovetkezoen nem problemas eset? Ha nem irjatok le miert nem.

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 02:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem egy idegennek küldtem már erről az oldalról is aki irt...

Haverom mikor engem meghívott még nem tudtam hogy mennek a dolgok 11 hónap kaptam összesen büntetést és ő egyszer se nyafogot nekem hogy bármi miatt szívott volna miattam.... előfordul hogy az ember nem tudja visszaseedelni emiatt nem fognak azonnal kidobni mindenkit. Itt nyafognak hogy felelőséggel tartozol érte, de ez kb olyan szöveg, mint a kérjük ne blicceljen aztán ha nem fogadod meg nem történik semmi.

Biztos van extrém helyzet amikor büntetik azt is aki meghívta azt aki súlyos szabálytalanságot követett el de bízzunk benne hogy az emberek nem ilyen fogyatékosok

2018. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vegre 1 ertelmes ember is hozzaszolt koszi utolso.
2018. márc. 18. 09:34
 13/14 anonim ***** válasza:
ha jó csajról van szó, akkor igen, hátha összejön valami:)
2018. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem, kerdezo, te nagyon bunko vagy. Ez csak egy velemeny. Nem ertem mi jogon vagy felhaborodva, mert idegenek nem akarnak felelosseget vallalni egy masik idegenert, plane ha ilyen bunko. Mellekesen, en se adnek neked meghivot.
2018. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!