Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ugmoney. Win oldal mennyire...

Az ugmoney. Win oldal mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Ez egy oldal, ahol lényegében reklámok megtekintéséért adnak pénzt. Lehet PayPalra is kérni. Én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, főleg, hogy első alkalommal csak minimum 150 dollárt hajlandóak utalni.
2018. márc. 21. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtős.

Eléred a 150 dollárt, utána amikor ki akarod utaltatni a paypay-odra, közli, hogy először szerezz 40 embert magad alá.

A rendszerük pedig nem csak az IP címet nézi, hanem lokalizálja is azt, és a regisztráció helyszínét figyeli. Így a router ki-be kapcsolgatásával sem lehet újraregisztrálni.

Azt elismerem (én túl vagyok egy kifizetésen, tényleg kifizették, csak nehéz volt 20 embert összeszedni...20-at én regisztráltam különböző helyek nyílt wifijéről), hogy tényleg kifizetnek. Viszont nem csak az elsőnél kérnek plusz embereket. A második kifizetéstől már csak 20-at kérnek, de minden egyes kifizetéshez új regisztrálókat kell hoznod.

2018. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg fizetnek? Nekem is összejött a 40 ember, de én VPN segítségével hoztam létre kamufiókokat. Most az van, hogy a fiókom nincs jóváhagyva, ez 30-60 napot vesz igénybe. Persze ez kikerülhető lenne, ha küldenék nekik egy kis bitcoint. 😂
2018. márc. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!