Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni...

Miért nem tudok belépni Instagramra?

Figyelt kérdés

Egyszer csak fogta magát az Instagram és megadta magát. Kiléptem, de belépni már nem tudok. 1: vagy azt mondja, hogy a felhasználó nevem (és e-mail címem) nem létezik a rendszerben (de ha visszalépek és regisztrálnék velük, akkor azt írja, hogy már foglalt mind a kettő); 2: ha véletlen sikerül elfogadnia, akkor egy előbeléptetéses ablak jelenik meg és jön a piros banner, hogy gyanús belépés történt és küld egy 6 számjegyű kódot az e-mailemre - amit miután beírtam, nem léptet be a rendszer, hanem újra visszadob a főoldalra és az egész kezdődik elölről.

A kérdés egyértelmű: na most akkor mi a van? (Hogy finoman fogalmazzak a 20 percen belül lezajló 4 jelszó változtatás után...)

Ja, igen, mert így a senki földjén vagyok - törölni nem tudom a fiókomat, de legalább belépni se tudok.



2018. márc. 24. 14:50
1 2
 1/16 Saku14 ***** válasza:
Szia nekem se enged belepni , es azt irja h a felhasznalo nev nm tartozik egy fiokhoz se ha a weben lepnek be az alkalmazasba pedig azt irja ki h sajnos problema merutl fel a keresseddel kapcsoltaban . Jelszot is valtozattam azt se engedi pedig nem felejtettwm el
2018. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Törölték a csúnya embereket
2018. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Saku14 ***** válasza:
#2 ezt minden ilyen kerdeshez oda fogod irni?
2018. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2018. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, ment a plusz!
2018. márc. 24. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Valami valtozas? Nalan is ez megy:(
2018. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lázár Marianna válasza:
Mi szintén ugyanezzel küzdünk. A csatolt link miben segít? Valakinél megoldás?
2018. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Még nem történt változás, de megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül.

A csatolt link nem segített - vagyis számomra azt támasztotta alá, hogy most biztos valami rendszerfrissítés van, ami gondolom fennakadást okozhat, aminek mi is az áldozatai lettünk. De gondolom pár nap múlva már menni fog minden.

2018. márc. 25. 16:46
 9/16 Saku14 ***** válasza:
Nekem sikerult a fb al bejelentkezni :D
2018. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem független regisztrációm van és még mindig semmi.
2018. márc. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!