Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni...

Miért nem tudok belépni Instagramra?

Figyelt kérdés

Egyszer csak fogta magát az Instagram és megadta magát. Kiléptem, de belépni már nem tudok. 1: vagy azt mondja, hogy a felhasználó nevem (és e-mail címem) nem létezik a rendszerben (de ha visszalépek és regisztrálnék velük, akkor azt írja, hogy már foglalt mind a kettő); 2: ha véletlen sikerül elfogadnia, akkor egy előbeléptetéses ablak jelenik meg és jön a piros banner, hogy gyanús belépés történt és küld egy 6 számjegyű kódot az e-mailemre - amit miután beírtam, nem léptet be a rendszer, hanem újra visszadob a főoldalra és az egész kezdődik elölről.

A kérdés egyértelmű: na most akkor mi a van? (Hogy finoman fogalmazzak a 20 percen belül lezajló 4 jelszó változtatás után...)

Ja, igen, mert így a senki földjén vagyok - törölni nem tudom a fiókomat, de legalább belépni se tudok.



2018. márc. 24. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ezt írtam ki ma, csak most vettem észre hogy nektek is ez a problémátok:

Miért nem tudok gépről belépni Instagramra?

Ezt írja ki: "A megadott felhasználónév nem tartozik fiókhoz. Kérjük, ellenőrizd a felhasználónevet, majd próbáld meg újra." Telefonról be tudok lépni, de gépről nem, nem értem miért, eddig nem volt semmi gond. Már ezerszer leellenőriztem, nincs semmi hiba a belépő kódokkal, még sem megy. Valaki esetleg tudja mi lehet a baj?

2018. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Zsír! Akkor egyértelmű hogy a PC-s/böngészős változattal van probléma napok óta. Az viszont már nem túl szívderítő, hogy erről a problémáról, se az Instagram nem közölt semmit, meg úgy egyáltalán nem találtam ezzel kapcsolatos írásokat (pl. HVG-n).
2018. márc. 26. 11:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Elég sokan írták már, hogy nem tudnak belépni. Valami tiltás lehet az Instagram részéről, viszont többeknek egyik napról a másikra megoldódott a probléma.


Addig kipróbálhatsz valamilyen VPN szolgáltatást (pl. CyberGhost-ot letöltöd) és azzal mennie kell. A legutoljára beállított jelszóval próbálj majd belépni.

2018. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 TheOneAboutAll válasza:
Undorító az az egész nekem egy 4000-es oldalam lett oda megannyi képem, és energiám ment a levesbe.. elegem van az instagramból.
2018. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A részemről meggyógyult. (Csak várni kellett vele 3 napot.)
2018. márc. 27. 10:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, juhéjj, részemről is megjavult, most próbáltam, és jó! :D Minden jót, szép estét mindenkinek!
2018. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!