Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elore bocs a rossz kategoriaer...

Elore bocs a rossz kategoriaert! Ncore-on hogyan seedeljek, ha nincs meg a fajl?

Figyelt kérdés

Az mukodik, ha a 'tortent keszitese' menupontban szurom be a torrentet? Elfogadjak?

Csak mert nem a sajat felhasznalommal vagyok es mar ket honapja le vagyok tiltva, nem szeretnem, hogy toroljek a felhasznalot, ezert muszaj seedelnem. Ez igy mukodhet?



2018. márc. 27. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le újra és a hiányzó fájl letöltődik és utána már seedel is.
2018. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt megcsinaltam, de igy a film kezd el toltodni, de ugye nem tud, mert le vagyok tiltva. Letoroltem a filmet, miutan megneztem, ez a nagy baj. Nem tudom, hogy akkor a kovetkezo honapban is le leszek-e tiltva, pedig probaltam azt amit irtam, es megvan a seed, de nem tudom, hogy elfogadjak-e
2018. márc. 27. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Letöltési megvonással nem fog tudni letölteni. Ha van másik fiókod akkor azzal bár letölthető, de akkor meg kell cserélni a passkeyeket, hogy a letiltott fiók nevében forgalmazzon és annak számolja el a seedet.


"A" fiók le van tiltva, nem tudja letölteni. Letöltöd a torrentet "B" fiókkal, majd kénytelen leszel azt megállítani és hit'n'runolni egyet. Miután lestoppoltad a torrentet amit "B"-vel töltöttél le, fogod az egyik "A" által forgalmazott torrentet és a tulajdonságaiban kimásolod a passkey-t, amit beillesztesz a "B" által letöltött "B" profilt azonosító passkey helyére. Ha innen seedbe állsz, akkor már "A" nevében tudsz forgalmazni. A nagy kérdőjel a történetben, hogy vajon rendelkezésedre áll-e egy olyan torrentfájl vagy kliensben futó torrent, amit "A" nevében töltöttek le, és benne van az "A"-t azonosító kulcs.

2018. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem... csak egy felhasznalot tudok hasznalni, ha lenne sajatom, akkor azzal toltenek le
2018. márc. 27. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben 1 darab felhasználód van amiben le is van tiltva a letöltés, nincs meg a torrent tartalma és a torrent fájl sem, akkor eléggé korlátozottak a lehetőségeid.


Meg kell kérned valakit hogy ugyanazt a torrentet töltse le neked, küldje el a fájlokat, és a .torrentet IS, és az ő passkey-ét kell átírnod a sajátodra. Ezzel a módszerrel elvileg meglesz a tartalom, tehát a torrent hozzáadásakor ellenőrizni lehet és a seedelés is elindul. Egyedül a passkey-t kell megcserélni, mert ha más torrentjét futtatod akkor az ő nevében seedelsz és nem a sajátodban.


Mindenesetre nézz szét az oldal fórumon és kérdezz rá a helpdesknél hogy mi ilyen esetben a megoldás. Nehogy kitiltsanak pont azért, mert a passkeyekkel buherálsz (az eltávolítása, hamisítása például minden oldalon tiltással jár, én viszont a csere módszerét írtam le, ahol valaki nevében ugyanúgy forgalmazol és nem csalsz).

2018. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A torrent fajl megvan, csak a filmet toroltem le
2018. márc. 27. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Töltse le más a filmet, te meg másold a letöltés helyére, majd csinálj egy újraellenőrzést. Végigellenőrzi és ha minden jó akkor seedbe áll
2018. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen ismert releaser tartalma, akár más oldalról is letöltheted ha van hozzáférésed. Csak meg kell nézni hogy a torrent mindenben egyezzen (fájlnév, fájlméret, szeletek száma és mérete, mappastruktúra)
2018. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! Azota kiderult, hogy mar nincs hnr torrentem, szoval valoszinuleg mukodni fog a kovetkezo honapban!
2018. márc. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!