Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy vegyem ra a youtubeot,...

Hogy vegyem ra a youtubeot, hogy kijojjenek lefilmezni engem? Bocsi a rossz kategoriaert, de itt sokan vannak

Figyelt kérdés
Latom, hogy nap mint nap uj videokat tesznek fel. Mar irtam nekik kb 4x, de soha nem irnak vissza. Elhiszem, hogy elfoglaltak...de nekem is lenne par dolog, amit felvehetnenek es feltehetnek
2013. aug. 2. 21:27
 1/10 anonim válasza:
100%
Tudod neked kell felvenni és feltölteni -.-"
2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

neeee xDDDDDDDD


2013-ban ez komoly kérdés? Mond hogy csak hülyéskedsz xD

2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt te se gondolhatod komolyan... :D
2013. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A youtube egy videómegosztó oldal.


A felhasználók tudnak megosztani, tehát feltölteni videókat.

Ezt lehet a saját felvételed, vagy egyszerűen a gépeden lévő videó, a lényeg, hogy ne álljon szerzői jogvédelem alatt, és ne legyen szexuális tartalma...stb


enyhén nézhetnek tanulatlannak, ha egyáltalán elolvasták a leveled, mert gondolom magyarul küldted, pedig az oldal üzemeltetői kétlem, hogy magyarok...

2013. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kamu ilyen sötét ember nincs a földön :D
2013. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Angolul kuldtem.
2013. aug. 2. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2013. aug. 2. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az rosszabb, ha angolul küldted. Így érteni fogják, hogy mekkora állat vagy :DDDDDd
2013. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Боже мой...

Elárulok egy titkot: azokat a videókat nem a youtube - nem létező - stábja forgatja le! Ahogy már írták, ez egy videómegosztó oldal, ahová a felhasználók - természetesen ügyelve arra, hogy azzal jogot ne sértsenek - feltölthetik a saját maguk által készített vagy szerkesztett videókat. A youtube egy bizonyos algoritmus alapján aztán ezekből kiválasztja, hogy melyik kerüljön ki a "címlapra", vagy ajánlott videónak.

2013. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te mekkora egy idióta vagy! Azt neked kell felvenni a saját kameráddal és neked kell feltenni is! Ekkora gyökérről sem hallottam még!XD
2013. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!