Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel probléma? (bocs a rossz...

Excel probléma? (bocs a rossz kategóriáért, de így remélem hamarabb kapok választ)

Figyelt kérdés
Kaptam egy feladatot, adott egy excel tábla, létre kell hozni egy új munkafüzetet és az alap táblázatból "hívja be az adatokat" feladatot adták fel, gondolom valami féle hivatkozással kellene át tenni nem másolni, legalábbis így sejtem, mi ennek a módja? bocs ha rosszul fogalmaztam és köszönök szépen előre minden választ!

2014. szept. 26. 21:35
 1/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Jelöld ki az eredeti táblázatot, Ctrl+C-vel másold vágólapra, majd az új helyen ahova be akarod másold kattints jobb egérgombbal, a felugró menüből válaszd az Irányított beillesztést, és a megjelenő panel bal alsó sarkában a Csatolás gombot. Így, ha az eredeti helyen változik valami, akkor az új táblázatodban is változni fog. Remélem ez kell.
2014. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kedves Orsoloya! Én is erre gontoltam elsőnek, viszont (már agyamra megy ez a sok logikázás) szerintem valami más függvénnyel kellene megoldani, leírom a feladatot pontosan, hátha könnyebb megérteni:

Hozzon létre új fület 'Ország' néven. A2 cellától A6 celláig másoljon át ide tetszőlegesen 5db fővárost. B1 -től D1 -ig Ország,GDP,ill. Kategória cellanevek szerepeljenek. Hívja be az adatokat a táblázatba.

2014. szept. 27. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Orsolya*
2014. szept. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!