Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom elérni a dark...

Inneverland kérdése:

Hogyan tudom elérni a dark web-et/deep web-t?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok, nem lebeszélést sem trollokat.Köszönöm!
2018. márc. 31. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem találod magadtól, semmi keresnivalód ott, kisfiam.
2018. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
google első találat. A többit inkább nem mondom.
2018. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha az az elképzelésed amit a creepypasta youtuberek adnak elő az egészről, akkor felesleges érdeklődnöd ilyen témában. A 99%-uk kamu városi legenda.
2018. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Izgalmas dolog valóban, de nagyon veszélyes is, ráadásul tiltott dolgok is vannak rajta, ezért én nem mennék fel rá, jobb ha te is elkerülöd inkább.
2018. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

https://www.youtube.com/watch?v=rjoxhLxLLJs


ha ez alapján sem megy, akkor tényleg kár a gőzért.

2018. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt meg kell kérdezned akkor felejtsd el, hogy te ott böngészgetsz.
2018. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akik azt mondták hogy ha ilyen módon rá kell kérdezz akkor igazuk volt. Semmi keresni valód ott. Az nem egy regular web. Ott nem fogsz mindent másodpercek alatt elérni. Hacsak nem vagy céltudatos és tudod előre hogy mit akarsz megtalálni. Én mikor elkezdtem foglalkozni vele több órába telt mire rájöttem hogy mit is és hol tudok megtalálni. Csak megsúgom sajnos a daisys distructiont is fent van még mai napig vágatlanul a teljes film...S még sajnálatosabb hogy csak egy regisztrációval eléred, s nem kell hozzá semmilyen személyes adat. Ez a legszomorúbb ebben hogy az internet nem felejt. S sajnos az ilyen mocskokat sem. Sajnos a lenti tartalmak többsége ilyen pedofil szenny..a többi meg scam. Mondjuk a jó multkorában láttam hogy valaki vásárolt onnan HDD-t 15 dolcsiért. Szóval lehet azt jóra is használni.
2018. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!