Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csúnya trágár beszéd miatt...

Csúnya trágár beszéd miatt felfüggeszthetik a Facebookomat?

Figyelt kérdés
A napokban rám irt az exem,es elég durván összeveszrünk, any*ztuk egymast, es ugy aláztuk meg egymast ahogy csak tudtuk..ő szóba hozta a családomat,hogy anyukam is k**va mint en es apukam azert hagyott itt minket amikor még kicsi voltam, amikor ez PONT NEM IGY VAN. Erre nagyon fekaptam a vizet, en is irtam neki ilyesmiket és feljelentettem a beszélgetésünket.. A facebook irta,hogy megvizsgálják, de attol felek, hogy az enyemet is megfogják, és ezért majd a facebook csapata letiltja a fbmet..

2018. márc. 31. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
…és meg is érdemled.
2018. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem en kezdtem .. en csak megvedtem magam. Ő kezdett engem es a csaladomat sertegetni meg k**azni anyukam meg engem..
2018. ápr. 1. 00:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem függesztik fel, ne stresszelj.
2018. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
33%
10 évesen ne exezz, meg a többi, hanem inkább gondolkodj ember! Azt, hogy tanulj meg írni, már nem is említem, mert aztán fekapod a vizet, és feljelentesz. És nem fogják az egész profilodat törölni egy magánbeszélgetés miatt. Amúgy megnézel két posztot „fben”, nyilvánosan is olyat írnak, amit (kinézem belőled) te még nem is hallottál, mégis ott vannak. Legközelebb inkább gondolkodj (ha nem túl megerőltető)!
2018. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok baratom ;)
2018. ápr. 1. 00:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs, 2 betűt elrontottam és már nem tudok írni bocsika én kérek elnézést, majd máskor jobban odafigyelek rendben? :)
2018. ápr. 1. 00:49
 7/9 anonim válasza:
100%
Hat ha 17 evesen nem tudsz kezelni egy ilyen gyerekes vitat, akkor eleg komoly bajok vannak veled. Esetleg a csaladneved nem kalanyos,orsos,bogdan vagy valami hasonlo? 😂
2018. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
persze nem te voltal a hibas,hogy szet mentetek....persze,h nem! te vagy az aldozt mindig !
2018. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Miért nem írtad meg hogy "Ok, szia!", és hagytad ott, amikor provokálni kezdett?

Amúgy: [link]

[link]

2018. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!