Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy ha torrente...

Miért van az, hogy ha torrentezek,260kb/s és Opera böngészővel is töltök le valamit akkor a torrent marad "maxon" 260kb/s-on de az Opera is tölt mellette még 50,60kb/s-al. A torrenteket mért nem lehet eddig gyorsítani?

Figyelt kérdés

nemértem h ha az opera is tölt 50-el meg a torrent is 250el akk mért nem tud a torrent 300al... pedig fel van tolva a kapcsolódások száma is és a korlát is...

Mikor 1x directbe töltöttem Operával akkor is 415kb/s-el jött és fogalmam nincs miért...

Azt gondolom tán azért mert a torrent kliens közben még fel is tölt...

ha ezért akk kérlek ajánljatok vmi faja kis progit amivel jvíthatok a helyzeten ha nem akk magyarázza meg vki!

lécci...


2010. jún. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy?
2010. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a torrent csak annyit tud letölteni amennyit neked feltöltenek, többet ne nagyon várj :P
2010. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2mb-es netem van és ha van 1872 seed és 192 leach akkor sem jön gyorsabban pedig akkor tudna torrenttel is ha operával tud :S
2010. jún. 11. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
2 Mbites nettel ennyivel lehet. Az, hogy Operával egyszer 400-al jött véletlenül, nem jelent semmit.
2010. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 Mbit= 250 kbyte/s. Tehát ennyivel is kell jönnie.
2010. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!