Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Rosszul érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rosszul érzem maga emiatt :/

Figyelt kérdés
Van a suliban egy fiú aki nagyon népszerű a lányok körében az egész városban mert hihetetlenül helyes. Az instagrammon is több mint 10000 követője van, és a legtöbbjük lány. Nekem ks hihetetlenül bejön, de suliba rám se néz :(. Már sok ideje álmodok is vele, tegnap ráírtam facebookon, látta de vissza se ír :'(. Pedig álmaim fiúja :(. Mit csináljak? :(

2017. máj. 7. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
A fiú 17, én 15 vagyok
2017. máj. 7. 15:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha még arra sem méltat hogy válaszoljon akkor hagyd a francba. Elhiszem hogy ez most borzasztóan fáj ,de nem tudsz vele mit csinálni.
2017. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magadat túltenni rajta. Mást nem igen tehetsz, mivel a leírtak alapján eléggé egyértelmű, hogy nincs túl sok esélyed nála. Tudom, hogy ez milyen rossz érzés, mivel én is estem már abba a hibába, hogy egy népszerű srác tetszett, de azzal vígasztaltam magamat, hogy úgysem pont engem akarna a sok lány közül... Bevált. Írnám, hogy próbálkozz nála, de sajnos nagy esélyt látok arra, hogy lepattintana, ami eléggé rosszul venné ki magát. Csak hagyd, hogy teljen az idő, majd kiszeretsz belőle egyszer. :)
2017. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Szilvásbuktát, mert szeretem.
2017. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Válaszolt.. "Szia. Légyszíves ne írogass, köszi! :)"
2017. máj. 7. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Ohh istenem. :/

Sajnálom, de ilyen fiúkra tényleg kár az idődet pazarolni.

2017. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolj bele. Azt mondod, hogy jóképű fiú, és rengeteg lánynak bejön.

Gondolj bele a helyzetébe! Rajtad kívül valószínű több 100-an lehetnek beleesve egyszerre.

Egy embert nem lehet se ketté, se százzá osztani!

Ugyanígy fordítva. Ha van egy jó csaj, és arra csak úgy ugornak a fiúk. Sőt. Már a teljesen átlag lányoknak is van legalább 2-3 udvarlója egyszerre.


"Szia. Légyszíves ne írogass, köszi! :)"

Szerintem ez korrekt. Azt se tudta eddig, hogy létezel.

Nem mondott rád semmit, nem mondta, hogy ronda vagy, csak, hogy ne írj neki.

Ha nem írt volna, az lett volna a baj, ugye?

17F

2017. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit írtál neki pontosan?

7. Válaszoló nincs teljesen igazad. Persze annyiban korrekt volt hogy az elején letisztázta és nem szivatta meg. De azért valamivel kedvesebben is megtehette volna mert ez csak arról árulkodik hogy eleg bunkó paraszt aki latványosan lenéz másokat.

Valami olyasmi hogy bocsi de nincs kedvem/nem szeretnék beszélgetni is teljesen egyertelmű és valamivel kedvesebb módja a lepattintasnak.

2017. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Abból, amit válaszolt tökéletesen látszik a mentalitása.

Kérdező, ne is sajnáld, hogy nem jött össze ez a fiú! Az írása alapján nagyképű, aki nagyon jól tudja, hogy könnyen megkaphatja a lányokat. Lehet ha összejött volna neked, pár nap, egy hét, egy hónap múlva sokkal fájdalmasabb lett volna neked, mikor rájössz, hogy átver. Az ilyen fiúcskák még igencsak gyerekek, akik azt hiszik övéké a világ, aztán majd később rájön, hogy nem így van. Te keress egy kedves fiút, gondolj bele, lehet valaki valahol pont ugyanígy gondol rád, mint te erre a "menő" srácra!

2017. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem de ostobák egyesek... mégis mit kellett vna irnia' jaj, kicsi ne haragudj de nen akarok tőled senmit etc?

Teljesen korrekt és normális volt a srác, határozott, velös.


Tudjátok, mi lett vna a bnko válasz? Szállj már le rolam!

2017. máj. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!