Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elkezdett más lányok iránt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdett más lányok iránt érdeklődni akkor hozzám már sosem fog vissza jönni? 18l

Figyelt kérdés

Exem előző barátnője is hasonló volt mint én, őt nagyon szerette. Itt viszont inkább én vagyok aki nagyon szerette őt. (Kevés ideig voltunk együtt még nem alakult ki minden). Beszéltem vele hiányzik neki a szeretet amit eddig csak tőlem kapott meg, de most azt mondja egyedül akar lenni.

Viszont elkezdett jelölgetni, lájkolgatni, követgetni lányokat (akik teljesen más tipusúak mint én vagy az exe). De nem tudom biztosan azok a lányok fognak-e érdeklődni iránta. Néha még szokott írni nekem is, ritkán találkozunk. Nem tudom fogunk-e még ilyesmiket csinálni.

Láttam volna rá esélyt, hogy esetleg valamikor újra össze jövünk, de így már alig hogy másfajta lányok után fut.

Valaha még lehet ebből kapcsolat? Hogyan keltsem fel újra a figyelmét én is?



2017. máj. 9. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

2 dolog után nem futunk az életben:

-Busz

-Fiúk

Mert jön a következő!!

Gondolom ezt nem most hallod először..

Ha a srác is érdeklődne irántad, akkor talán aztmondanám hogy megérné az erőfeszítést és hozd helyre a kapcsolatotokat de így... Hagyd a fenébe. 1 Már te vagy a második lány akivel ezt műveli. (azt írtad az exével is) 2. Ha már más lányok iránt érdeklődik akkor az utánad következő lánnyal is ezt fogja csinálni. Ismerkedj te is másokkal.

2017. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem 2 év után írta meg exem, hogy még mindig szeret, pedig azóta már volt elvileg dolga több lánnyal is.


Igaz, hogy nem tudok vele mit kezdeni, mert már boldog kapcsolatban élek mással, na meg szingliként sem jönnék össze vele megint, mert elég csúnyán bánt velem...


21/L

2017. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
"Visszafelé élni" elég nagy butaság. Várni pedig még nagyobb.
2017. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!