Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Messenger hiba? Miért nem tűnik el a piros 1-es?

Már vagy egy hete ott van a házikó felett egy piros egyes, és nem tűnik el, pedig nincs se olvasatlan üzenetem, se semmim. Miért van ez és mit lehet tenni ellene? Olyan idegesítő...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook, üzenet, házikó, hiba, idegesítő, alkalmazás, internet, net, telefon

2018. ápr. 14. 11:17  Privát üzenet  

A válasz
4dim nevű felhasználó válasza:

Én is ugyanezt tapasztalom. 2 olvasatlant jelez, piros 2essel. Bármit csinálok, nem tűnik el. Igen, nagyon idegesítő.

# 1/1Időpont 2018. nov. 27. 09:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új router = nincs seed, van valakinek ötlete?
Az egyik bank internetes oldalán a kezdő URL link eleje (https) és a lakat pirosan áthúzva jelenik meg a gépünkön. Korábbi adathalász kísérletet írtak, de most a bank nem észlelt...
Tegnap bekotottek hozzam a netet, kabeles net, es adtak hozza egy wlan keszuleket is! Ma megjelent a wlan keszuleken egy piros ikon ami telefont abrazol es azota nem erheto el a net?
Miért nem indul el az Ncore oldal? Ezt írja ki: A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár perc múlva. és piros néhány torrent is = ( mi a baja?
Hibás ilyenkor a torrent?
Van nekem vezeték nélküli usb-m, bedugtam a gépen és be telepítettem amit kellett a géphez a 2. 0 Wlan, készen lett és egyszer csak nem világított a piros színű usb, nincs...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!