Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a képeknek a...

Facebookon a képeknek a minőségei sehogyan sem tudnak romolni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam rá szóval még új vagyok rajta és amikor kiléptem véletlenül kihúztam egy képet. Meg ehhez hasonlókkal sem lehet ugye elrontani semmit?
2018. ápr. 14. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem jöttem rá mit akarsz kérdezni, de: ha egy Facebookra feltöltött képről van szó, biztos hogy nem az eredeti minőségben kerülnek fel, hanem valamilyen tömörített formára átkonvertálja a rendszer őket. Ekkora oldalnál ahol 5 éve is azt írták a cikkek hogy napi 350 millió képet töltenek fel, igen kényes kérdés a tárhely-menedzsment. Emiatt a képeket tömöríteni kell, és veszteségesen, tehát biztos hogy rosszabb minőségű minden feltöltött kép ahhoz képest ahogyan elkészült.
2018. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de én nem tudok semmi olyat csinálni, ami a képek romlásához vezet?
2018. ápr. 14. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, még véletlenül sem tudsz ilyet csinálni. Attól hogy egy rossz mozdulat közben kimásoltál vagy kimentettél egy képet az oldalról, azzal nem változott meg a tartalom, és el sem tűnik. Csak egy másolatot hoztál létre és töltöttél le.
2018. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!