Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelszó emlékeztetőt kértek a...

Jelszó emlékeztetőt kértek a facebook-fiókomhoz. Hogy deríthetem ki, ki volt az?

Figyelt kérdés

3 üzenet jött telefonra, hogy valaki jelszó emlékeztetőt kért.Sejtem ki volt, de ő állítja, hogy nem. Az ő gépén mentem a Fb-omra szombaton. Lehet, hogy ott maradt a profilképem, de kiléptem. Sokan profilképükre kattintva lépnek be; lehet, hogy azt hitte ha rákattint már benn is van? És ezt megpróbálta 3x? Emiatt jöhetett kód?

Megnéztem már a beállítások/biztonság fülön milyen készülékekről volt belépés. Többféle volt...



2018. ápr. 23. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, mert akkor az email címedet már ezek szerint tudja.
2018. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt tudhatja, látta már. De a jelszót nem adtam meg. És ha kért jelszó emlékeztetőt, akkor gondolhatta volna, hogy a telefonomra jön.

Hacsak nem lehet emailre is kérni, de akkor feltételezhető, hogy az emailhez tartozó jelszavamat is megszerezte.

Na most én meggyanúsítottam, de nem tudom alátámasztani. Mit lehet tenni?Ezen múlhat a további barátságunk.

2018. ápr. 23. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Cserélj jelszót az email címedhez és a facebook accountodhoz. Az ő gépén meg nézd meg az előzményeket, hogy kért-e jelszó emlékeztetőt.
2018. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és legközelebb, ha más gépét használod, használj inkognitó módot vagy vendégmódot (utóbbi egyelőre csak a Chrome-ban érhető el), majd zárd be az ablakot, ha végeztél. Ebben az esetben semmilyen böngészési előzmény, felhasználónév stb. nem marad utánad.
2018. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!